تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rise and Shine نسخه PLAZA

به دنیای Gamearth خوش آمدید یک سیاره کاملا صلح آمیز که در حال حاضر توسط جنگ طلبانه فضایی گرانت به نام Nexgen مورد حمله قرار گرفته است . پس از دوران اول جنگ و ویرانی هایی که به جای گذاشت کودکی به نام Rise ظهور کرد تا سلاح مقدس Shine را به دست بگیرد و به وسیله ی آن سرنوشت جهان را رقم بزند . وارد دنیایی می شوید که هر مرحله برای خود منحصر به فرد بوده و هنرمندانه طراحی شده است . بازی Rise & Shine دقیقا در ژانر ” think and gun ” می باشد که اامان های شوتر آرکید را با یکدیگر ترکیب کرده است . جهنمی از گلوله در کنار پازل های مختلف سبکی تازه از استراتژیک را به وجود خواهد آورد . کشف مسیرهای جدید , تنوع در پیش برد مراحل و بسیار فاکتورهای دیگر از ویژگی های این بازی جذاب 8 بیتی می باشد .

سایر توضیحات : بازی کامپیوتر Rise and Shine در ژانر اکشن , Indi می باشد که توسط استودیوی Super Mega Team ساخته شده است و استودیوی Adult Swim Games وظیفه ی انتشار آن را برعهده داشته است . استودیوی مذکور تا به حال تجربه ی ساخت بازی را نداشته و این بازی اولین و جدی ترین تجربه ی آنها به شمار می رود . در بازی نباید به ظاهر شخصیت های بامزه دقت کنید چون محیط بازی آنچنان که به نظر می آید ساده و راحت نیست . بازی مذکور در تاریخ 13 ژانویه 2017 منتشر شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Rise and Shine

مشخصات بازی Rise and Shine :

نام بازی : Rise and Shineپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Super Mega Teamمنتشر کننده : Adult Swim Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Rise and Shine

لینک دانلود