تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Rise of Industry 2130 Anniversary نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/02/10 نسخه Rise of Industry 2130 Anniversary - CODEX اضافه شد.

Rise of Industry

یک بازی سرمایه داری استراتژیک است که شما را در شرایط صنعتی قرن بیستم قرار می دهد . ساخت و مدیریت امپراتوری رو به رشد خود را در جهانی واقعی آغاز کنید ، جهانی که با تغییرات شرایط شما را با چالش های مختلفی روبرو خواهد ساخت و مهارتتان را در طول بازی محک می زند . به عنوان یک کارآفرین نوپا ، بازی این اجازه را به شما می دهد تا کارخانه های مختلفی برای خود ساخته ، خطوط حمل و نقل ایجاد کرده ، مواد خام را انتقال داده و تجارت خود را به شهرهای بزرگتر گسترش دهید و آنها را به منابع مورد نیاز اولیه وابسته سازید . محیط و دوربین بازی براساس دسترسی راحت تر و عمق واقع گرایانه طراحی شده است و

بازی Rise of Industry

به خوبی می تواند پیچیدگی استراتژیک و قابلیت پخش مجدد را برای علاقه مندان به بازی های استراتژیک را برآورده سازد . با توجه به گیم پلی و مکانیک خاص ، هر بازیکن می تواند تجربه ای منحصر بفرد را کسب نماید . بیش از 100 محصول در بازی وجود دارد و بازی این امکان را به شما می دهد تا فرایند تولید را از طریق برداشت مواد خام تا رساندن محصول نهایی به فروشگاه های محلی و شهرک ها مدیریت نمایید . در هر شهر شخصیت های معروفی وجود دارد که هرکدام نمایانگر آن شهر می باشند و می توانند بر اقتصاد و بسیاری از موارد دیگر تاثیرگذار باشند . 
نام: Rise of Industry
حجم فایل: 616 مگابایت
نسخه: GOG - CODEX
آپدیت: Anniversary
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe - iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک و شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
رمز فایل: www.download.ir

Rise of Industry 2130 Anniversary - CODEX

Rise of Industry is a strategic tycoon game where you build and manage your growing industrial empire in a living, breathing, and procedurally generated world set in the 1930s that is constantly evolving and adapting to your playstyle. As a budding entrepreneur, you will build factories, construct efficient production lines, move raw materials, produce finished goods, and arrange trade with the world's developing cities, providing them with the resources they need to flourish - for as they grow and prosper, so do you.

لینک دانلود