تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rise Race The Future نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/09/04 آپدیت جدید v1.02 اضافه شد.

Rise Race The Future یکی از بازی های سبک مسابقه ای است که توسط کمپانی VD-dev طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی VD-dev برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . RISE: Race The Future یک بازی مسابقه ای است که در آینده ای نزدیک نشان داده می شود که در آن نوع جدیدی از تکنولوژی این اجازه را به شما می دهد تا در انواع مسیرهای مسابقه ای و به ویژه در آب رانندگی کنید . گیم پلی منحصر به فردی که به عنوان “دقت دقیق” شناخته می شود ، برای هر بازیکن به دنبال کنترل های فنی و دقیق همراه با سرگرمی و سهولت در بازی است . محيط های طبيعی و غنی سازی شده که مجددا طراحی شده اند تا مسيرهاي فضايی ايجاد كنند كه مخلوطی از چند منطقه آبی و جهش را به نمایش می گذارد . با الهام از بازی های تیراندازی ، سطوح وسیع آن را قادر می سازد تا از پخش کننده های طولانی لذت ببرید . بازیکنان می توانند تکنیک های مختلفی را برای گشت زنی و خروج از یک گوشه به لطف ترکیبی از چندین سیستم تقویت کننده که بازی را از بازی های معمولی متمایز می کند ، بکار گیرند . دینامیک خودرو بر اساس فیزیک واقع گرایانه تنظیم شده است تا توانایی حرکت رو به جلو را افزایش دهد . علاوه بر حالت بازی و قهرمانی ، یک حالت چالشی به بازیکن اجازه می دهد تا خودروهای مسابقه ای را که به طور انحصاری توسط آنتونی جانسلی طراحی شده اند ، باز کنید .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Rise Race The Future :

نام بازی : Rise Race The Futureپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : VD-devمنتشر کننده : VD-devسبک بازی : مسابقه ایامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Rise Race The Future

"Drift and slide like never before in an arcade rally game taken to the next level!"
RISE: Race The Future is a racing game set in a near future where a new kind of wheel technology will let you drift on all type of terrains and especially on water.
“Precision drifts, jumps and water zones"
The unique gameplay defined as "precision drifting" will suit every player looking for technical and precise controls combined with the immediate fun and ease of an arcade game.
“Wide and technical tracks"
Natural environments are enriched and reimagined to create technical racetracks mixing multi-paths water zones and jumps. Inspired by retro arcade rally games the wide surfaces let the player enjoy long powerslides.
“New boost system"
Players can master different techniques for overtaking and exiting a corner thanks to the combination of several boost systems which set the game appart from usual rally games.
“The most addictive racing gameplay"
The vehicle dynamics is based on realistic physics tweaked to enhance the player's drifting ability. The result makes the handling extremely natural, smooth and precise for the most rewarding driving experience.
“Unlock futuristic race cars"
In addition to the arcade and championship mode, a challenge mode will let the player unlock the futuristic racing cars exclusively designed by Anthony Jannarelly.

لینک دانلود