دانلود بازی کامپیوتر RISK The Game of Global Domination

بازی RISK The Game of Global Domination در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Marmalade Game Studio ساخته شده و استودیوی Marmalade Technologies Ltd این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . این نسخه از بازی نسخه رسمی دیجیتالی می باشد از RISK می باشد یک بازی کلاسیک و استراتژی به صورت تخته ای که طرفداران خاص خود را داشته و موفقیت های بزرگی را با نسخه ی قبلی به دست آورده است .

توضیحات دیگر : بازی RISK The Game of Global Domination به صورت ویژه برای کامپیوترها و تبلت PC ساخته شده است . این بازی جز بازی های کلاسیک استراتژی طبقه بندی می شود تخته یا همان بورد بازی به صورت کاملا دیجیتالی رند شده , تاس های متحرک , کارت ها و ارتش آن مجدد بازسازی شده و به نحوی از بازی های تخته ای کلاسیک Hasbro الهام گرفته شده است شما قادر خواهید بود تا با 3 نفر از دوستان خود به صورت هم زمان آنلاین و یا آفلاین به رقابت بپردازید و یا با هوش مصنوعی در قسمت تک نفره به رقابت بپردازید . در بازی RISK The Game of Global Domination شاهد 5 سطح از AI Generals می باشیم که با توجه به روش بازی هر فرد می تواند متفاوت باشد .

مشخصات بازی :

نام بازی : RISK The Game of Global Domination پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Marmalade Game Studio منتشر کننده : Marmalade Technologies Ltd سبک بازی : استراتژیک حجم فایل : 264 مگابایت نوع فایل : exe لینک مرتبط : Steam

لینک دانلود