دانلود بازی کامپیوتر RIVE Challenges And Battle Arenas نسخه Skidrow

اکشن به یکی از پدیده های همه گیر در جامعه امروزی تبدیل شده است ، انسان امروز دیگر علاقه ای به داستان های پیچیده ندارد و فقط به ساعاتی زد و خورد و انفجار علاقه نشان می دهد . این امر باعث شده است که روزانه در سینماهای جهان تعداد بسیاری فیلم اکشن منتشر شوند که در کمال تعجب با موفقیت های بسیاری نیز روبرو می شوند . سریال های تلویریونی نیز در سال های اخیر به سمت و سوی اکشن شدن رفته اند و این امر نشان می دهد که این سبک سبک حاکم در صنعت تفریح و سرگمی می باشد . دنیای بازی های رایانه ای نیز سهم خود را در این پدیده جدید دارد ، سری Call of Duty که هر ساله منتشر می شود و نشان داده است که یک بازی پرفروش و بسیار موفق هیچ احتیاجی به داستان ندارد و فقط المان های سبک اکشن می توانند باعث فروش یک محصول شوند .

سایر توضیحات : RIVE بازی اکشن و علمی تخیلی می باشد که طرفداران این دو سبک به دنبال آن بوده اند ، این بازی که یک بازی بسیار سرعتی و 360 درجه می باشد به شما اجازه می دهد که در هر مرحله تعداد بسیار زیادی ربات را سلاخی کنید و به اصطلاح طراح نابودی و کشت و کشتار شوید . این بازی با گیم پلی بسیار سرعتی و موسیقی متن جذاب خود می تواند ساعت ها طرفداران سبک اکشن را سرگرم کند . بسته الحاقی RIVE Challenges And Battle Arenas که در تاریخ 27 دسامبر 2016 برای بازی رایانه ای RIVE منتشر شده است بخش های جدیدی مانند Arena و یک سری چالش های بسیار جذاب به بازی اضافه کرده است که به پایان رساندن آنها به تمامی مهارت های شما احتیاج دارد . بازی رایانه ای RIVE Challenges And Battle Arenas در تاریخ 27 دسامبر منتشر شده است و موفق به کسب نمره 92% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر RIVE Challenges And Battle Arenas نسخه Skidrow

مشخصات بازی RIVE Challenges And Battle Arenas :

نام بازی : RIVE Challenges And Battle Arenas پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Two Tribes منتشر کننده : Two Tribes سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

RIVE Challenges And Battle Arenas

لینک دانلود