تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر RoadkillerZ

پنهان در اعماق کلان شهرهای متروک , شهرهای عظیم که در زیر زمین توسط بردگان بازگشته از مرگ ساخته شده است , جایی که زامبی ها قوانین را از جهان مردگان وضع می کنند . اگر بیشتر پایین رویم با حفره های جهنمی روبرو خواهیم شد ,  جایی که در آن تمامی رفتارهای پلید و شرور , روزگار می گذرانند . تنها کافیست به زیر پای خود بنگرید و به نظاره جهنم واقعی بنشینید . این بازی سعی دارد تا واقعیت های زندگی در جهانی تاریک را به تصویر کشد , جهانی پر از ترس و وحشت . زمانی فرا خواهد رسید که دیگر توانایی و فضایی برای رانندگی وجود نخواهد داشت و آن زمان بهترین تصمیم , فرار و غلبه بر دشمنان خواهد بود .

سایر توضیحات : RoadkillerZ یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Black Room Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . زمانی که مرگ شما فرارسد دیگر کار از کار گذشته است زیرا خبرش همانند توپ صدا می کند و همگی باخبر خواهند شد . نژادها و سلاح های مختلفی در بازی حضور دارند که هرکدام با توجه به امتیازات و توانایی هایتان در طول بازی , نصیبتان خواهد شد . در این نسخه از سیستم کنترلی جدیدی به نام KANT Controls استفاده شده است که این امکان را به کاربران می دهد تا تسلط بیشتری بر محیط بازی پیدا کنند . در حال حاضر , دو اتوموبیل و محیط در دسترس خواهد بود و به مرور و انتشار آپدیت های جدید توسط کمپانی سازنده , وسایل نقلیه و محیط های بیشتری در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

* برای اجرای بازی باید از عینک های واقعیت مجازی و یا VR استفاده نمایید *

دانلود بازی کامپیوتر RoadkillerZ

مشخصات بازی RoadkillerZ :

نام بازی : RoadkillerZپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Black Room Gamesمنتشر کننده : Black Room Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

RoadkillerZ

لینک دانلود