تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rocket League Triton نسخه PLAZA

Rocket League یکی از بازی های سبک اکشن و ورزشی است که توسط کمپانی Psyonix, Inc طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . پیوند فوتبال و ماشین سواری ، شاید در نگاه اول کمی گیج کننده باشد اما واقعیت دارد . بازی مبتنی بر سری فیزیک کلاسیک همراه با آیتم های مختلف که شما را مجبور به مبارزه بر سر توپ و کسب امتیاز می کند . در ابتدای بازی باید وسیله نفلیه خود را انتخاب نمایید ، هرکدام از وسایل دارای کلاس خاصی بوده و ار توانایی های منحصر به فردی برخوردار هستند . نگران نباشید ، هرچه پیش بروید و امتیازات بیشتری کسب کنید بازی این اجازه را به شما می دهد تا وسیله نفلیه خود را از هر جهت بهبود بخشید .

سایر توضیحات : در این بازی از یک سیستم فیزیکی پیشرفته برای شبیه سازی تعامل واقعی میان جرم و حرکت استفاده شده و همین موضوع باعث کنترل بهتر وسیله نقلیه توسط پلیر می شود . در بخش تکنفره حالت های مختلف زیادی وجود دارد که هرکدام به نوعی مهارت های بازیکن را به چالش کشیده و توانایی های او را می سنجد . بیش از 10 میلیارد ترکیب منحصر به فرد در بخش شخصی سازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت . آیتم های بازشدنی و وسایل نقلیه ، ثبت رکوردهای جهانی ، بازی به صورت آنلاین و پشتیبانی از حداکثر 8 پلیر ، امکان بازی به صورت محلی و تقسیم صفحه نمایش به 4 قسمت و گرافیک خارق العاده تنها بخشی از ویژگی های بازی است . به تازگی نسخه ای با نام Rocket League Triton منتشر شده است که درواقع بسته الحاقی بوده و 12 DLC همراه با آپدیت AquaDome را شامل می شود . در ادامه می توانید لیست DLC ها را مشاهده نمایید .

– Rocket League – Supersonic Fury DLC Pack

– Rocket League – Revenge of the Battle-Cars DLC Pack

– Rocket League – Back to the Future Car Pack

– Rocket League – Chaos Run DLC Pack

– Rocket League – Batman v Superman: Dawn of Justice Car Pack

– Rocket League – Proteus

– Rocket League – Triton

– Rocket League – Aftershock

– Rocket League – Esper

– Rocket League – Masamune

– Rocket League – Marauder

– Rocket League – NBA Flag Pack

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Rocket League Triton نسخه PLAZA

 

مشخصات بازی Rocket League :

نام بازی : Rocket League پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Psyonix, Inc. منتشر کننده : Psyonix, Inc. سبک بازی : اکشن و ورزشی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Rocket League

لینک دانلود