دانلود بازی کامپیوتر Rogue Trooper Redux تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1396/07/28 نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد.

شما آخرین Genetic Infantryman هستید. در گذشته ای نزدیک، شما متوجه شده اید که توسط رهبران خود مورد خیانت قرار گرفته اید و حال یکه و تنها هستید. از این رو باید در منطقه Quartz خود را بشناسید. اما یار و یاور همیشگی شما یعنی کلاه و زره شما همراه شما هستند و باید با کمک این دو به جنگ دشمنان خود بروید و آینده ای تازه را بسازید. وظیفه شما بسیار ساده و مشخص است! باید در منطقه ای وحشتناک و آخرالزمانی راه خود را برای یافتن فرمانده و مسبب این کارها باز کنید و انتقام بستانید! البته این مسیر پر از دشمنان سرسرخت و خطرناک است اما با تکیه به توانایی های خود می توانید به هدف خود برسید.

سایر توضیحات: بازی Rogue Trooper Redux بر اساس نامی با همین عنوان و اقتباس گرفته شده از یک کتاب کامیک ساخته شده است. البته شرکت سازنده آن یعنی TickTock Games تمام تلاش خود را کرده ا کیفیت بازی را دو چندان کند و نیز جلوه های گرافیکی خوبی را به بازی اضافه کند. همچنین گیم پلی و داستان بازی نیز با تغییراتی روبرو بوده که به جذابیت آن افزوده است. این بازی توسط شرکت Rebellion برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Rogue Trooper Redux cover

مشخصات بازی Rogue Trooper Redux :

نام بازی : Rogue Trooper Reduxپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : TickTock Gamesمنتشر کننده : Rebellionسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Rogue Trooper Redux

لینک دانلود