تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر RollerCoaster Tycoon World

بازی RollerCoaster Tycoon World در سبک شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Nvizzio Creations ساخته شده و استودیوی ATARI این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . RollerCoaster Tycoon World یک عنوان تازه از سری فرانچز RCT می باشد . این بازی شبیه ساز شهربازی و ساختمان های آن دارای بسیاری از ویژگی های مورد علاقه هواداران بوده در حالی که بسیاری فن آوری های جدید در خود جای داده است .

خلاصه بازی : محیط های 3D بازی با پیشرفت های جدید و باورنکردنی خلق شده اند . شما قادر خواهید بود تا هر شی را در هر مکانی که مورد دلخواه شما هست قرار دهید . حتی برای راحت کردن کار کاربران ابزاری مانند snap-to و brush نیز قرار داده شده و عملکرد را بالاتر می برد . شما می توانید مسیرهای و راه هایی که قرار است در بین مسیر ساخته شود را نیز از قبل طراحی کنید سیستم آب و هوا در بازی RollerCoaster Tycoon World بسیار زیبا کار شده و تاثیرات مختلفی در گیم پلی دارد . بازی RollerCoaster یکی دیگر از عناوین جذاب سری Tycoon می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم سازد .

مشخصات بازی :

نام بازی : RollerCoaster Tycoon Worldنام بازی (فارسی) : شبیه ساز شهربازیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Nvizzio Creationsمنتشر کننده : Atariسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیک

لینک دانلود