دانلود بازی کامپیوتر Romance of the Three Kingdoms 12

بازی Romance of the Three Kingdoms 12 در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Koei ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC در سال 2012 منتشر کرده است . بازی مذکور انگلیسی نبوده و در واقع با پچ هایی به صورت دستی به ورژن انگلیسی تبدیل شده است زیرا این بازی در خارج از آسیا و مشخصا ژاپن منتشر نشده است . بازی Romance of the Three Kingdoms 12 یکی از محبوب ترین بازی های سبک استراتژیک در ژاپن می باشد .

خلاصه داستان : بازی Romance of the Three Kingdoms 12 یکی از بهترین بازی های سبک استراتزیک آسیایی می باشد که تاکنون منتشر شده است با توجه به اینکه با مراجعه به نقدها دریابیم که شاید نمرات در خوری کسب نکرده است ولی از هر لحاظ چه گرافیک و چه گیم پلی ایده های جالبی را پیاده ساخته است . این بازی به صورت دستی به نسخه ی انگلیسی پچ شده است از این رو ممکن است با کیفیت مطلوبی از لحاظ زبان بازی روبه رو نباشیم . راهنماهای مربوطه نسبت به روش نصب این بازی در قسمت راهنمای نصب قرار خواهد گرفت :

مشخصات بازی :

نام بازی : Romance of the Three Kingdoms 12 پلتفرم : PC زبان : انگلیسی , ژاپنی سال انتشار : 2012 شرکت سازنده : Koei منتشر کننده : Koei سبک بازی : استراتژیک حجم فایل : 2.6 گیگابایت نوع فایل : exe لینک مرتبط : Wikipedia
لینک دانلود