تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر ROOT

بازی ROOT در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی مستقل Deep Fried Enterprises ساخته شده و استودیوی Digital Tribe این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . روت یک شوتر اول شخص می باشد که با مضمون جاسوسی و فضای سایبری می باشد و به شما این امکان را می دهد که هر طور که می خواهید بازی کنید . تروریسم های سایبری خطرناک بوده و جنگ با آنها عواقب خود را به همراه خواهد داشت .

خلاصه داستان : شما در بازی ROOT در نقش هکر متخصص و حرفه ای Edward Summerton می باشید آستین های خود را بالا زده , یقه ی خود را محکم کنید و یک قوری کافه برای خود اماده کنید زیرا قرار است امروز به داخل شبکه رفته و با رموز و قدرت آن آشنا شوید . روش بازی کردن کاملا به شما بستگی دارد . می توانید کاملا مخفی و غیر قابل تشخیص جلو روید و یا اینکه وارد اتاقی شوید و همه ی دشمنان را نابود سازید . آسیب ها در بازی قابل جبران نیستند کوچکترین اشتباه ممکن است شانس شما را برای رسیدن به سطح بعدی به خطر بیاندازد . در طول این مسیر جاسوسی ممکن است با کلی برنامه ی مختلف روبه رو شوید و دشمنان خطرناک شما کسانی می باشند که آن برنامه را طراحی کرده اند . شما باید از منابع بی حد و حصری که در دسترس شما قرار دارد برای رسیدن به هدف استفاده کنید .

مشخصات بازی :

نام بازی : ROOTنام بازی (فارسی) : روتپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Deep Fried Enterprisesمنتشر کننده : Digital Tribeسبک بازی : اکشنحجم فایل : 485 مگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود