تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر RPG Maker MV

بازی RPG Maker MV در سبک فانتزی می باشد که توسط استودیوی مستقل KADOKAWA , Yoji Ojima ساخته شده و استودیوی Degica این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی RPG Maker MV به قئر کافی قدرتمند برای توسعه دهنده , به اندازه کافی ساده برای هر کودک و به یک میزان مناسب برای هر پلتفرم می باشد . این بازی به شما اجازه می دهد تا یک بازی RPG از رویای خود را بسازید .

خلاصه بازی : برای سال ها RPG Maker آسانترین راه برای برای ساخت بازی نقش آفرینی خود بر روی ویندوز بوده است . تمام تلاش تیم سازنده در این بوده که بدون هیچ گونه مهارت و تجربه ای خاص و با استفاده از پارامترهایی که در بازی وجود دارد شما را در ساخت یک عنوان قابل افتخار یاری رساند . حال با استفاده از RPG Maker MV بازی شما تنها یک ورژن از نسخه PC نیست بلکه در حال حرکت می باشد یعنی می توانید آن را در PC و یا OSX ساخته و برای iOS , Android , Windows و یا مرورگر HTML5 منتشر کنید . شما در واقع می توانید برای هر پلتفرم در هر PC بازی بسازید .

مشخصات بازی :نام بازی : RPG Maker MVنام بازی (فارسی) : ساخت بازی نقش آفرینیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : KADOKAWA , Yoji Ojimaمنتشر کننده : Degicaسبک بازی : فانتزی
لینک دانلود