تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر RPG Tycoon نسخه SiMPLEX

RPG Tycoon یکی از بازی های آشنا با سبکی منحصر بفرد است که سعی دارد با ترکیب گیم پلی بازی های کلاسیک همراه با موضوع منحصر به فرد مدیریت سرزمین های پادشاهی ، لحظاتی شاد و سرگرم کننده را برای بازیکنان خلق کند . آیا شما می توانید پول کافی برای زنده نگه داشتن حکومت پادشاهی خود فراهم کنید ؟ آیا شما قادر به نگهداری شهرک هایی هستید که هرلحظه خطرات مختلفی آنها را تهدید می کند ؟ شما از صفر بازی را آغاز می کنید ، تنها یک قطعه زمین به شما داده خواه شد . شما باید قهرمان خود را انتخاب کرده و برای کسب شهرت به میدان نبرد بفرستید .

سایر توضیحات : RPG Tycoon یکی از بازی های سبک استراتژیک ، ماجرایی ، شبیه ساز و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Skatanic Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی GSProductions Ltd برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . با افزایش محبوبیت، شهروندان را از شهرهای اطراف جذب می کنید تا پولی را برای ساخت فروشگاه ها و خدماتی که ارائه می دهید صرف کنند .  بیش از 60 ساختمان منحصر به فرد با سبک های دکوراسیون برای طراحی سرزمین های پادشاهی وجود دارد که شما می توانید آنها را انتخاب کنید . در این بازی یک لحظه غفلت از دشمنان می تواند شما را به پله اول بازگرداند ، بیش از 60 ماموریت حماسی منحصر به فرد وجود دارد که با پشت سرگذاشتن آنها می توانید به آتیم های جدید دسترسی داشته باشید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

RPG Tycoon Center

مشخصات بازی RPG Tycoon :

نام بازی : RPG Tycoonپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Skatanic Studiosمنتشر کننده : GSProductions Ltdسبک بازی : استراتژیک ، ماجرایی ، شبیه ساز و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

RPG Tycoon

لینک دانلود