تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر RUNNING WITH RIFLES PACIFIC نسخه PLAZA

PACIFIC آخرین بسته الحاقی برای نسخه اصلی بازی بشمار می آید که نبردی استراتژیک و شوتر را به تصویر می کشد . در این بازی ، شما به دوره جنگ جهانی دوم قدم خواهید گذاشت و شاهد برخورد حماسی بین ارتش ژاپن و نیروی دریایی آمریکا (USMC) خواهید بود . نبرد با دشمن بر روی جزایری که در دل تاریخ حک شده اند ، گوادالکانال، تارا، سایپان و بسیاری جزایر دیگر همگی بر اساس زمین واقعی طراحی و خلق شده اند . بازی این اجازه را به شما می دهد تا به هرکدام از کمپین هایی که دوست دارید ، ملحق شوید . تاریخ را بسازید یا آن را تغییر دهید .

سایر توضیحات : RUNNING WITH RIFLES: PACIFIC یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Osumia Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 7 نقشه منحصر به فرد بر اساس مکان های تاریخی و جنگی ، مجموعه ای منحصر به فرد از وسایل نقلیه اعم از تانک های سبک، جیپ و قایق های گشت زنی ، اهداف جانبی مانند از بین بردن اسلحه های ساحلی و اسلحه های ضد هوایی برای نجات زندانیان و یا تعمیر مخازن رها شده و امکان بازی به صورت مولتی پلیر ، coop, PvP و PvPvE تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

RUNNING WITH RIFLES PACIFIC center

مشخصات بازی RUNNING WITH RIFLES PACIFIC :

نام بازی : RUNNING WITH RIFLES PACIFICپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Osumia Gamesمنتشر کننده : Osumia Gamesسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

RUNNING WITH RIFLES PACIFIC

لینک دانلود