تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Saints Row 2

بازی Saints Row 2 در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی Volition ساخته شده و استودیوی Deep Silver این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . Saints Row 2 اولین بازی بود که در زمان خود توانست معنای حقیقی جهان باز را به ارمغان آورد . بازیکنان می توانند خود در هر نقشی که می خواهنند ظاهر شوند .

خلاصه داستان : بازی در یک دنیای خیالی به نام Stilwater و پنج سال بعد از وقایع نسخه ی پیشین در جریان می باشد . بازیکنان کنترل شخصیت اصلی بازی را در دست دارند و رهبری گروه گانگستری به نام Third Street Saints را در مقابل سه گروه مختلف گانگستری بر عهده دارند . بازیکنان در طول بازی جست و جو کرده و با خرج کردن Respect ماموریت های جدید باز کرده و به انجام آنها بپردازید . Respect واحد پول در بازی بوده که با تکمیل کردن ماموریت ها بیشتر می شود . بازیکنان می توانند به صورت Co-oP و تا سقف 2 بازیکن تمام ماوریت ها را در کنار یکدیگر انجام دهند و یا به انجام فعالیتی دیگر مشغول شوند . همچنین می توانید در مود DeadthMatch تا سقف 12 بازیکن به رقابت بپردازید . گیم پلی بازی Saints Row 2 بسیار شبیه با عناوین معروفی نظیر GTA می باشد . شما می توانید وسایل نقلیه دزدیده , بخرید و یا آنها را باز کنید . از وسایل نقلیه قابل استفاده می توان به ماشین , هلی کوپتر , قایق و موارد دیگر اشاره کرد . همچنین تنوع سلاح ها بسیار زیاد و در این بخش ما شاهد خلاقیت های زیادی می باشیم . بازی Saints Row 2 با گرافیک بالا و گیم پلی جذاب خود می توند ساعت ها شما را سرگرم خود سازد .

مشخصات بازی :نام بازی : Saints Row 2نام بازی (فارسی) : پرستاران ردیف 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2008شرکت سازنده : Volitionمنتشر کننده : Deep Silverسبک بازی : اکشن , جهان بازحجم فایل :نوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود