تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Sam & Max The Devils Playhouse

بازی Sam & Max The Devils Playhouse در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Telltale Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Sam & Max نیز همانند تمام عناوین Telltale به صورت قسمتی و در قالب 5 قسمت منتشر شده است . یک بازی سرشار کمدی که در آن کنترل زمان و فضا را در دست می گیرید .

خلاصه داستان : بازی در مورد یک سگ و خرگوش به نام های Sam و Max می باشد که به دنبال اسرار باستانی می باشند . Max دارای قابلیت تعویض چهره بوده و از طرفی قابلیت تلپرت کردن , خواندن ذهن و توانایی دیدن آینده برای نبرد با دشمنان را دارا می باشد . بازی Sam & Max The Devils Playhouse در هنگام انتشار به صورت ماهانه و با انتشار یک قسمت در هر ماه آپدیت می شد ولی حال تمام قسمت های این بازی جذاب در دسترس می باشد . از نکات مثبت این بازی می توان به گیم پلی جذاب آن در کنار گرافیک قابل قبول اشاره کرد . لیست تمام قسمت های بازی Sam & Max The Devils Playhouse به صورت زیر است :

Episode 1: The Penal Zone – Now Available! Episode 2: The Tomb of Sammun-Mak – Now Available! Episode 3: They Stole Max’s Brain! – Now Available! Episode 4: Beyond the Alley of the Dolls – Now Available! Episode 5: The City That Dares Not Sleep – Finale!

مشخصات بازی :

نام بازی : Sam & Max The Devils Playhouseنام بازی (فارسی) : سم و مکس تئاتر شیطان هاپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2010شرکت سازنده : Telltale Gamesمنتشر کننده : Telltale Gamesسبک بازی : ماجراجوییحجم فایل : 3.9 گیگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود