دانلود بازی کامپیوتر Saucer Like نسخه HI2U

Yanagi عضو جوان قبیله نگهبانان سکوت و ساکنان جنگل است . او صبحی از خواب بیدار می شود و پی می برد که روزهای بسیاری از زندگی اش را باید با سرنوشت روبرو شود . روز موعود فرا می رسد و تمامی اعضای شهر باید مراسمی را که سال هاست سینه به سینه به آنها رسیده است را اجرا نمایند . Yanagi باید تصمیم خود را هرچه زودتر بگیرد , تصمیمی که غیر قابل بازگشت بوده و ممکن است او را با سایر مردم متحد و یا برای همیشه او را از قبیله طرد کند . هنگامی که مراسم آغاز شود دیگر راه بازگشتی وجود ندارد . Saucer-Like چیزی بیشتر از یک بازی ویدئویی است .

سایر توضیحات : Saucer Like یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Fosfatina Ediciones طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Tizona Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این یک افسانه است , بازتاب نقش انسانی در یک جامعه . در این بازی سازندگان سعی دارند تا پلیر را با داستان و پیچیدگی های جذابی درگیر سازند که برای موفقیت در این راه از منابع صوتی و تصویری , ایجاد فضای خاص از این جهان فانتزی تاریک و سوررئالیسم با الهام ازسری فیلم های twilight استفاده شده است .گیم پلی با سبک و سیاق کلاسیک و point and click , بیش از 40 پس زمینه طراحی شده با دست , انیمیشن های 2D و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Saucer Like نسخه HI2U

مشخصات بازی Saucer Like :

نام بازی : Saucer Like پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Fosfatina Ediciones منتشر کننده : Tizona Interactive سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Saucer Like

لینک دانلود