تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Save Our Souls Episode 1 نسخه CODEX

بازی Save Our Souls یک بازی در سبک اشکن و سوم شخص است که دارای یک داستان بسیار جذاب و زیبا است که به تازگی برای PC عرضه شده است. داستان بازی Save Our Souls در سال 2083 روایت می شود. زمانیکه آخرالزمان به وقوع پیوسته است و ترس و وحشت همه جا را فرا گرفته است و اجنه و غول های مخلفی برجهان حکمفرمایی می کنند و دنیا به احزاب مختلف تقسیم شده است. این بازی روایتگر داستان 3 دوست قدیمی است که در کودکی با یکدیگر دوست بوده اند و حالا باید بار دیگر گرد هم بیایند و سفری را آغاز کنند تا از نابودی دنیا و موجودات آن جلوگیری کنند. بازی Save Our Souls در سبک اکشن ارائه شده است و گیمر باید در نقش 3 زن مختلف به بازی بپردازد که هر کدام توانایی ها و نقاط قوت و ضعف خود را دارند. تمامی داستان بازی در محیطی بسیار زیبا به تصویر کشیده شده است و گیمر با دیدن تصویر پردازی های مختلف بدون شک به وجد خواهد آمد.

سایر توضیحات: بازی Save Our Souls در فصل های مختلفی ارائه می شود بطوریکه هر کدام از این فصل ها یک داستان خاص را روایت می کنند. در این میان گیمر می تواند به بازی در مناطق مختلف بپردازد و اهداف بازی را به پایان برساند. این بازی از گرافیک بسیار خوب و قابل قبولی برخوردار است و باید گفت که فیزیک بسیار پویای آن نیز بیانگر همین مطلب است. صداپردازی در این بازی نیز مناسب با محتوای بازی عرضه شده است به طوریکه شدت و کیفیت ژانر رازآلود و ترسناک بودن بازی را دو چندان می کند. این بازی توسط شرکت Relentless Game Studios برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

بازی save our souls جدید

مشخصات بازی Save Our Souls:نام بازی : Save Our Soulsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Relentless Game Studiosمنتشر کننده : Relentless Game Studiosسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Save Our Souls

لینک دانلود