دانلود بازی کامپیوتر Scanner Sombre نسخه SKIDROW

پس از به دست آوردن آگاهی , احساس عجیبی در وجودتان شعله ور می شود . چشمانتان را باز کرده و دیوارهای سنگی همانند نور آتشی که در اتاقی روشن باشد , نمایان می شود . از شدت تعجیب دیگر نمی توانید بر روی پاهای خود بایستید . به مرور درد عجیبی که در سرتان حس می کردید کاهش یاقته و قدم در گذشته ای مرموز خواهید گذاشت . پس از برداشتن چند قدم در تاریکی , قدرت سیاهی شما را به زانو درخواهد آورد . در حین پیدا کردن مکانی امن برای مصون ماندن از شعله های آتش , با LIDAR اسکنر در یکی از طبقات روبرو می شوید , با فشردن کلیدی بر روی اسکنر و قرار دادن کلاهی بر روی سر این امکان فراهم می شود تا پیرامون خود را بطور متفاوتی مشاهده کنید . دستگاهی که این امکان را فراهم میسازد تا پرتوهای نور تحت فرمان شما باشند .

سایر توضیحات : Scanner Sombre یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Introversion Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . طبق گفته سازندگان برای ساخت این نسخه از بازی های Gone Home و Dear Esther الهام گرفته شده است . Scanner Sombre تلاش می کند تا تجربه اکتشاف در غاری بی پایان را برای پلیر تداعی کند . با تصاویری خیره کننده و موضوعی وحشتناک , این ششمین بازی ویدیویی بزرگ منتشر شده توسط کمپانی Introversion Software می باشد که توانسته جوایز بسیاری را در معتبرترین مراسم ها از جمله BAFTA award کسب کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Scanner Sombre نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Scanner Sombre :

نام بازی : Scanner Sombreپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Introversion Softwareمنتشر کننده : Introversion Softwareسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Scanner Sombre

لینک دانلود