تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Scourge of War: Ligny نسخه SKIDROW

Scourge of War Ligny یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی NorbSoftDev طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Slitherine LTD. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . دنبال کردن و گسترش دادن اساس بازی را شکل می دهند ، Scourge of War Ligny به شدت بر روی واحد های واقع گرایانه ، تشکلات ، تاکتیک و سلاح های مختلف متمرکز شده است . در این میدان نبرد ، شما تمام واحد های تاریخی را خواهید شناخت . هرواحد دارای فرمانده و اهدافی مشخص است ، این در اختیار شماست که در قالب ناپلئون و یا شاهزاده Blucher به ایفای نقش بپردازید و ارتش خود را رهبری نمایید .

سایر توضیحات : 5 سناریو در این بازی طراحی شده است که با استفاده از آنها می توانید ارتش خود را به پیروزی نزدیک کنید . طبق گفته سازندگان بازی ، نقشه با دقت فراوان و جزئیات بسیاری در اندازه 5*5 مایل طراحی شده است . ویژگی های مختلفی در بازی وجود دارد که با پیشروی و کسب موفقیت های پیشرو می توانید به آنها دست یابید اما Scourge of War: Waterloo بهترین شبیه سازی جنگ های ناپلئون می باشد که تا کنون ایجاد شده است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Scourge of War: Ligny نسخه SKIDROW

 

مشخصات بازی Scourge of War Ligny :

نام بازی : Scourge of War Lignyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : NorbSoftDevمنتشر کننده : Slitherine LTD.سبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Scourge of War: Ligny

لینک دانلود