دانلود بازی کامپیوتر Scourge of War Wavre نسخه SKIDROW

با بسته الحاقی جدید به نام Wavre برای نسخه اصلی بازی Scourge of War همراه شوید . در این نسخه شاهد تمرکز عوامل سازنده بر روی جوانب واقع گرایانه , ساخت و ساز , استراتژی و تاکتیک های متنوع جنگی , طیف گسترده ای از سلاح ها و بسیاری موارد دیگر خواهیم بود . در یک نبرد شبیه سازی شده با بالاترین دقت در جزئیات , شما می توانید کنترل تمامی واحد های جنگی که در طول تاریخ حضور داشت اند را برعهده گیرید . هرکدام از واحدها دارای یک فرمانده مجزا بوده و هرکدام هدفی مشخص را دنبال می کنند .

سایر توضیحات : Scourge of War Wavre یکی از بازی های سبک شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی NorbSoftDev طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Slitherine LTD برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی این امکان را به شما می دهد تا در قالب شخصیت های مختلفی از جمله Maréchal Grouchy و یا ژنرال von Thielemann به ایفای نقش بپردازید . در این نسخه 5 سناریو جدید طراحی شده است که شما باید تمامی آنها را با ارتشی عظیم و استفاده از استراتژی های مناسب , پشت سر گذارید . تمامی نقشه های بازی در ابعادی به طول 5 * 5 مایل ارائه شده اند . هرچه پیش می روید با ویژگی های جدید بسیاری روبرو خواهید شد , ویژگی هایی که توانسته است Scourge of War: Waterloo را به یکی از بهترین بازی های شبیه سازی بدل نماید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

* این نسخه مستقل بوده و به تنهایی قابل اجرا می باشد *

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Scourge of War Wavre نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Scourge of War Wavre :

نام بازی : Scourge of War Wavre پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : NorbSoftDev منتشر کننده : Slitherine LTD سبک بازی : شبیه ساز و استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Scourge of War Wavre

لینک دانلود