دانلود بازی کامپیوتر Seeking Dawn VR

به جهان Seeking Dawn خوش آمدید ، یک ماجراجویی بقا و علمی-تخیلی VR که شما را دور از موقعیت منظومه شمسی قرار می دهد . در این بازی شما در قالب یک سرباز به ایفای نقش می پردازید ، کسی که باید  یک سیاره خصمانه را کشف کند ، جایی که شکارچیان آزادانه سرگردان می شوند و دشمنان ار این بابت شاد هستند . در قرن 23 ، انسان به گوشه های کهکشان دسترسی ییدا کرده است . با وجود این که بیش از حد تحت فشار قرار گرفته ، یک جناح انسانی مبارزه ، خود را برای استقلال آماده می کنند . همین موضوع موجب جنگ داخلی میان شورشیان تازه تاسیس شده و ACC سلطنتی شده است . با این حال ، تمام نبردها در خط مقدم جبهه صورت نمی گیرد .

سایر توضیحات : Seeking Dawn یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Multiverse طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . همانطور که جیمز وستون، کارگردان FCR، شما را به دور از فضای متمدن منتقل کرده تا برای بررسی ناپدید شدن یک تیم در یک دنیای بیگانه تحقیقات خود را تکمیل کنید . شما قصد دارید یک زرادخانه بخرید و این سیاره دارای همه چیزهایی است که شما برای ساخت آن نیاز دارید . به طور منحصر به فرد و یا با یک تیم در حالت چند نفره آنلاین همکاری کنید تا شانس بقا خود را افزایش دهید . ساختن و تقویت پایگاه برای محافظت از خود در برابر مهاجمان بی رحمانه یکی از مهمترین وظایف شماست .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*برای اجرای بازی باید از عینک های واقعیت مجازی VR استفاده کنید*

مشخصات بازی Seeking Dawn :

نام بازی : Seeking Dawnپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Multiverseمنتشر کننده : Multiverseسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Seeking Dawn

لینک دانلود