تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Senko no Ronde 2 نسخه DARKSIDERS

Senko no Ronde 2 یک بازی اکشن است با مبارزات تک به تک ، این بازی  ژانر های شوتر و مبارزه ای را با زره های مکانیکی ترکیب کرده است تا بازیکنان بتوانند یک گیم پلی مهیج را در محیط فضا تجربه کنند ، بازی یک گیم پلی بسیار مناسب و بخش دو نفره محلی دارد در حالی که موسیقی های متن متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است .این بازی  اصالتش به سال 2005 میلادی باز می گردد در حالی که این نسخه از بازی سعی دارد فرانچایز را زنده کند . ترکیبی از بازی های شوتر و مبارزه ای که به صورت زره های مکانیکی پیاده سازی می شوند .این بازی دارای بخش داستانی و مسابقات دو نفره است .بازیکنان کنترل یک Rounder را بر عهده می گیرند و از حملات دوربرد و ضربات نزدیک استفاده می کنند تا دشمنانشان را نابود کنند .شما می توانید از سپر ها و قابلیت Dash برای دفاع کردن از خودتان استفاده کنید.

سایر توضیحات : روایت بازی در آینده قرار دارد ،زمانی که انسان ها پس از وقوع فاجعه ای بسیار بزرگ  زمین را ترک کرده اند، حادثه ای که زمین را غیر قابل سکونت کرد ، دولت های جدیدِ کهکشانی، حکومت های قبلی زمین را تغیر داده اند اما مبارزه برای قدرت هنوز در جریان است ،در طول یک حمله تروریستی  سلاحی ممنوعه  از یکی از فدراسیون ها دزدیده شده است ، این موضوع تعادل قدرت را از بین می برد و باعث می شود جناح های جدیدی بوجود بیایند . اما چه کسی پشت این حمله قرار داشت ؟ آیا این جناح های جدید مقاصد مثبتی دارند ؟بخش داستانی بازی را تجربه کنید و به مقصود آن ها پی ببرید ، چهارده Rounder متفاوت برای ایجاد تنوع در گیم پلی برای شما در نظر گرفته شده است . شما می توانید یکی از دوستان را دعوت کنید و از بخش دو نفره محلی این بازی لذت ببرید .

مشخصات بازی Senko no Ronde 2:

نام بازی : Senko no Ronde 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : G.rev Ltd.منتشر کننده : Degica, Chara-Aniسبک بازی :اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Senko no Ronde 2

لینک دانلود