تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Sense of The Devil نسخه HI2U

Sense of The Devil یکی از بازی های سبک اول شخص ترسناک و شوتر بشمار می آید که پلیر را با بزرگترین ترس زندگی اش در اعماق جنگل روبرو میسازد . داستان بازی در دوران قرون وسطی روایت می شود و این بدان معناست که خبری از سلاح های آنچنانی نخواهد بود و هنوز بسیاری از سرزمین ها کشف نشده اند . داستان از جایی آغاز می شود که روزی یکی از همراهانتان به دلیل ناپدید شدن دخترش از شما درخواست کمک می کند . به نظر می رسد که او به جنگل فراموش شده قدم گذاشته و راه بازگشت را گم کرده است .

سایر توضیحات : Sense of The Devil یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Racing Bros طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی ANPA.US برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به گفته اهالی آن منطقه ، این جنگل نفرین شده و هرکسی به آن مکان قدم گذارد ، دیگر بازنخواهد گشت . اما دوست شما نمی تواند این صحبت ها را قبول کند ، شما تنها شانس نجات دخترک خواهید بود . مردم محلی می ترسند در مورد جنگل حرف بزنند و تنها با ترسی در چشم کلمه مرموز Baba Yaga را زمزمه می کنند . در طول بازی موجودات عجیب و غریب بسیاری مشاهده خواهد شد اما دشوارترین مسیر روبرو شدن با رئیسان بزرگ است که هرلحظه جان شما را تهدید می کنند . Sense of The Devil شبیه به سفری فراموش نشدنی است و شما همواره باید به پشت سر خود نگاه کنید تا مطمئن شوید که تنها هستید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Sense of The Devil :

نام بازی : Sense of The Devilپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Racing Brosمنتشر کننده : ANPA.USسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Sense of The Devil

لینک دانلود