دانلود بازی کامپیوتر Serial Cleaner نسخه RELOADED

به روز رسانی :

1396/04/24 نسخه کرک شده RELOADED اضافه شد.

Serial Cleaner یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی iFun4all S.A. طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Serial Cleaner یکی از بازی های داستان محور و اکشن است که با تمی از سال های 1970 روایت می شود . قهرمان داستان یک پاک کننده حرفه ای است ، کسی که وظیفه دارد صحنه های قتل را بطور کامل از وجود جنازه ، سلاح و هر مدرک جرم دیگری منزه کند . در این شغل جای هیچ پرسشی وجود ندارد ، کار کردن برای مافیا و مشتریان مرموز هیچ فرقی ندارند زیرا شما بیشتر در معرض خطر قرار دارید .

سایر توضیحات : Serial Cleaner یکی از بازی های پویای مخفی کاری است که در آن پلیر باید محل مورد نظر را از هر مدرکی پاک نماید ، در حالی که هیچ گرفتاری در کار نیست . بررسی ، آزمایش و تصمیم گیری سریع نقاط قوت و کلیدی بازی به شمار می آیند . در صورتی که توسط نیروهای پلیس دستگیر شوید ، سوال یک علامت سیاه و سفید در زندگی حرفه ای شخصیت اصلی خواهد بود . بازی در کنار روند جدی که روایت می شود دارای کمی رویکرد ترسناک نیز می باشد و همین موضوع باعث جذابیت صد برابر بازی شده است . شخصیت اصلی بازی مردی 30 ساله با یک سبیل ، عینک آفتابی بزرگ و شلوار تنگ است که بسیار تیزبین نیز می باشد . جالب است بدانید سازندگان بازی برای ساخت چنین اتسمفری از فیلم های موفق Fargo و Pulp Fiction الهام گرفته اند .

 

 

مشخصات بازی Serial Cleaner :

نام بازی : Serial Cleaner پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : iFun4all S.A. منتشر کننده : iFun4all S.A. سبک بازی : اکشن نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Serial Cleaner

لینک دانلود