تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Shadowrun Hong Kong Extended Edition نسخه CODEX

به روز رسانی :

1394/11/20 نسخه اصلاح شد .

Shadowrun Hong Kong Extended Edition یک بازی نقش آفرینی تاکتیکال می باشد که در سال 2015 توسط استودیوی Harebrained Schemes ساخته شده است و برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز و سیستم عامل لینوکس ساخته شده و توسط کمپانی مذکور نیز منتشر شده است . داستان بازی Shadowrun Hong Kong Extended Edition در سال 2056 و در شهر هنگ کنگ در جریان است در فضایی که کمپانی ها بدون هیچ نظارتی می توانند آزادانه به تولیدات خود بپردازند . این شهر توسط همین افراد و کمپانی هایشان کنترل می شود داستان متمرکز بر روی یکی از همین کودکان است او که در کودکی پدر و مادر خود را از دست داده است در یک یتیم خانه در سیاتل زندگی می کند تا اینکه یک خانواده او را به فرزندی قبول می کنند در ادامه شخصیت اصلی دستان از خوانواده خود جدا می شود و دست به کارهای زیادی می زند که در جریان یکی از همین کارها به زندان می افتد پس از خروج از زندان ریموند که پدرخوانده او می باشد نامه ای برای پسرش می فرستد و از او درخواست می کند که به ملاقات او در هنگ کنگ بیاید در هنگ کنگ شما به خانه خالی پدرتان می روید و متوجه می شوید که او به طرز مرموزی ناپدید شده است .

سایرتوضیحات : گیم پلی این بازی به طور اکشن بیس می باشد شما در طول مبارزات کنترل تمام شخصیت های تیمتان را بر عهده می گیرید و باید با استفاده از قدرت های تیم خود دشمنان خود را از پای در آورید . در ابتدای بازی هر خصیت تنها قادر است که 2 حمله در هر دور انجام دهد اما با پیشرفت کارکترهای تحت کنترل شما و آپگرید کردن قدرت های آنها شما می توانید در هر دور مبارزه تعداد زیادی از قدرت های خودتان را بر روی حریفتان استفاده کرده و آنها را به راحتی از پای در آورید .

مشخصات بازی :نام بازی : Shadowrun Hong Kong Extended Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Harebrained Schemesمنتشر کننده : Harebrained Schemesسبک بازی : نقش آفرینی ، تاکتیکالنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود