دانلود بازی کامپیوتر Shadows of Adam v1.0.4

به روز رسانی :

1396/01/27

مه غلیظ و غیر قبال نقوذی جهان را فراگرفته است . مردمان شهر آدام پس از نبرد Wraith مدت طولانی است که در صلح و آرامش روزگار می گذرانند . سحر و جادو ، قدرت تاریکی که توانست بر جنگ خاتمه دهد . اما تاریکی هر روز بیش از پیش قدرتش را از دست میدهد و قهرمان افسانه ای آدام ، اوراتزیو از این قاعده مستثنی نمی شود . 10 سال پیش او بدون هیچ توضیحی سرزمین مادریش را ترک گفت و هرگز بازنگشت , رازی بزرگ در پشت چنین تصمیم قرار گرفته است که امروز باید برملا شود , هرچند برملا شدنش باعث انقلابی در جهان شود . Shadows of Adam یکی از بازی های کلاسیک JRPG می باشد که داستانی پرماجرا را روایت می کند .

سایر توضیحات : Shadows of Adam یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی Something Classic Games LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی دارای 4 شخصیت اصلی به نام های Asrael, Kellan, Curtis و Talon می باشد که هرکدام دارای ویژگی و توانایی های مخصوصی می باشند . در این نسخه از سیستم مبارزه ای منحصر به فردی استفاده شده است , سیستمی که بعد از هر نبرد این امکان را به شما می دهد تا مهارت های خود را بهبود بخشیده و به روش های مبارزه ای متنوعی دست یابید . در نگاه اول ممکن است بازی کسل کننده و فاقد گرافیک مناسبی به چشم آید اما طبق گفته سازندگان بازی سعی شده است تا محیط بازی شبیه به بازی های خاطره انگیز کلاسیک و دوره SNES در قالب ویژگی های بصری مدرن باشد . در این نسخه بیش از 44 ترک موسیقی به گوش می رسد که تماما توسط Tyler Mire خلق شده اند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Shadows of Adam

مشخصات بازی Shadows of Adam :

نام بازی : Shadows of Adamپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Something Classic Games LLCمنتشر کننده : Something Classic Games LLCسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Shadows of Adam

لینک دانلود