دانلود بازی کامپیوتر Silence نسخه GOG

Silence سکوت نام بازی کامپیوتر در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Daedalic Entertainment ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . جنگ همچنان ادامه دارد در طول یک حمله ی هوایی یک پسر 16 ساله به نام Noah به همراه خواهر کوچک خود Renie به دنبال پناهگاهی می باشند که نه تنها از آنها در مقابل بمبران محافطت کنند بلکه حدفاصل بین مرگ و زندگی نیز باشد . هنگامی که خواهر نوآ در Silence گم می شود او مجبور می شود در دنیایی از تهدیدها به دنبال او بگردد . بازی سکوت در مورد فرصت ها و احساسی می باشد که یک برادر نسبت به خواهر خود می تواند داشته باشد از این رو با داستانی بسیار عاطفی طرف هستیم . آیا نوآ می تواند در این ماجراجویی خطرناک خواهر خود را پیدا کند؟

سایر توضیحات : نوآ و رنی شما را وارد یک ماجراجویی در بازی Silence می کنند جایی که تضاد بین آرامش و خطر خود را نشان می دهد . در این سفر شما تنها نیستید و با آدم های مختلفی که هرکدام دارای ویژگی های متفاوت هستند روبه رو خواهید شد از جمله شخصیت های این بازی می توان به Spot اشاره کرد که یک تراکتور جادویی است و به نوآ و رنی در مسیرشان کمک می کند . شخصیت های بازی به صورت استادانه ای 3 بعدی طراحی شده است و سه شخصیت قابل بازی نیز وجود دارد . شخصیت های بازی هرکدام جذابیت های خاص خود را دارند که تجربه ی انجام بازی را چند برابر کرده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Silence نسخه GOG

مشخصات بازی Silence :

نام بازی : Silenceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Daedalic Entertainmentمنتشر کننده : Daedalic Entertainmentسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Silence

لینک دانلود