تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Silent Descent نسخه PLAZA

در سال 2009 ، یک مرد به نام ساموئل هریس به خاطر مرگ همسرش ماریا دستگیر شد . پلیس در کالبد شکافی متوجه می شود که کلمات گنگ و بی مفهومی بر روی بدن مقتول نقش بسته شده است . پرونده های پلیس نشان می دهد که هیچ نشانه ای از ورود با خشونت وجود ندارد و شواهد دیگری از شخص ثالث یافت نشد . یک پرونده باز و در همان سال بسته شد . در حالی که ساموئل منتظر محاکمه بود ، دیگر نتوانست شرایط را تحمل کند و خود را در سلول حلق آویز کرد . بعضی از این اتفاق خوشحال بودند زیرا باور داشتند که او یک هیولا بود که دست به ارتکاب جرمی ثابت نشده ، زده بود . برخی دیگر معتقدند که او بخاطر خودکشی ، در برزخ خواهد ماند و عذاب خواهد کشید .

سایر توضیحات : Silent Descent یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Deceptive Games Ltd طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Silent Decent یک بازی ترسناک با شخصیت بسیار جذاب که با فضای غنی و جذاب همراه است . در این بازی شما به عنوان ساموئل هریس به ایفای نقش می پردازید ، کسی که در یک حلقه بی پایان درد و رنج به دام افتاده است . آیا راهی برای نجات روح انسان از چنین خشمی پیدا می کنید ؟ دنیای پر جنب و جوش و جزئیات ، تجربه روانشناسی ، مکانیک بصری و کنترل ساده ، انواع مختلف دشمنان ، شما شکار هستید نه شکارچی ، جمع آوری آیتم ها برای کمک به بقا و پیشرفت خود ، رزولوشن و گرافیک خیره کننده با پشتیبانی از 4K ، صدا گذاری فوق العاده و روایت داستانی بر اساس حوادث زندگی واقعی تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Silent Descent Center

مشخصات بازی Silent Descent :

نام بازی : Silent Descentپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Deceptive Games Ltdمنتشر کننده : Deceptive Games Ltdسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Silent Descent

لینک دانلود