تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی SimAirport v05.11.2017 – PC

به روز رسانی :

1396/08/19 نسخه جدید اضافه شد

در SimAirport  شما یک فرودگاه می سازید و بعد به مدیریت آن می پردازید ، در واقع SimAirport  یک بازی Tycoon مانند می باشد که سبکی شبیه سازی و مدیریتی دارد ، فرود گاه زیبا و استاندارد خود را پیاده سازی کنید ، شاید  فکر کنید این کار ساده است اما هرچقدر که در این بازی غرق می شوید به سختی این کار پی می برید ، تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا در این بازی مدیریتی ، فرودگاه استاندارد و موفق داشته باشید .

سایر توضیحات : در ایت بازی استراتژیکِ مدیریتی شما یک فرودگاه را از زمین آن شروع به ساختن می کنید ،کارکنان را استخدام می کنید ، فرودگاه های دیگر را به شراکت می گیرید ، زمانبندی پرواز ها را خصوصی سازی می کنید ، زیر ساخت های مخصوص به خود را می سازید ، برای مثال سیستم نوار نقاله برای تحویل چمدان ، سرویس تحویل بار ، جاده های دسترسی برای عموم ، لوله کشی سوخت ، آپگرید های باند فرودگاه و تعمیرات ،راهنمای اضطراری ناوبری هواپیما ،انبار ، وسایل حمل و نقل و… شامل این زیر ساخت ها می شوند ،شما می توانید جاده ها ، راه های تاکسی ، باند ها را طراحی کنید ، ترمینال ها ، بخش خوراکی ، قسمت First Class  ، سیستم حمل و نقل چمدان ، انبار و … این بازی آزادی مناسبی در طراحی های شما ارائه می کند .دو نع مد برای گیم پلی در نظر گرفته شده است Sandbox  و Career که در نوع اول شما به صورت نامحدود منابع مالی خواهید داشت و هیچ گاه ورشکسته نمی شوید ،ولی در نوع دوم شما به چالش کشیده می شوید و سعی می کنید کارتان سود آور باشد .این بازی یک گیمپلی سیستماتیک عمیق دارا است ، هر چیزی دارای هدف است هیچ نکته ای در این بازی برای زیبایی تنها پیاده سازی نشده است ،این بازی 15 نوع فرودگاه دارد که هر یک ویژگی ها و مشتری های مخصوص خود را دارند ، در این بازی بیش از 14 نوع هواپیما به کار گرفته شده است ، منتظر آپدیت های بعدی این بازی باشید ، نسخه های جدید بهبود های جدید و ویژگی های نوینی خواهد داشت .اگر از این بازی خوشتان آمد ان را خریداری کنید تا از سازنده ی ان نیز پشتیبانی کنید و از آپدیت های جدید لذت ببرید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی SimAirport جدیدی

 

 

مشخصات بازی SimAirport :

نام بازی : SimAirport

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : LVGameDev LLC

منتشر کننده : LVGameDev LLC

سبک بازی :استراتژیک ، شبیه سازی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : steam

SimAirport

لینک دانلود