تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی آنلاین Skull & Bones

بازی Skull And Bones در دوران طلایی دزدان دریایی واقع است ، کاپیتان های Renegade قدرتمند ترین سلاح بر روی زمین را کنترل می کنند ، در بازی Skull And Bones شما غیر قابل تحمل هستید ، یک کاپیتان دزدان دریایی که تازه به دوران رسیده است که عفو پادشاه را رد کرده است.چیزی برای از دست دادن ندارید شما از Caribbean (کارائیب) به سمت اقیانوس هند می روید  ، یک مرز پر از گنج های با شکوه و شگفت انگیز . اگرچه این ثروت ها و این آب ها محلی هستند برای مبارزه ی امپراطوری ها ،شرکت های تجاری قدرتمند و گروه های بی رحمِ دزدان دریایی که تمام تلاش خود را برای دست یاقتن به سهم خود می کنند.در طول سقر برای تبدیل به سرور دزدان دریایی ، شما یک ناوگانِ دریایی  را هدایت می کنید که می توانید کشتی های این ناوگان را خصوصی سازی کنید و در مسیر های پر سود تجاری شکار کنید ، کاپیتان های رقیب را نابود کنید ، کاراکتر های به یاد ماندنی یا بازیکن های دیگر. برای زنده ماندن در اقیانوس بی رحم ، شما باید با دیگر بازیکنان همراه شوید تا قدرتمند ترین و تاثیر گذار ترین گروه از دزدان دریایی را بوجود بیاورید .باید آنقدر قدرتمند شوید تا در مقابل برتری اقیانوس هند  شانسی برای باختن نداشته باشید .

سایر توضیحات : از یک کاپیتان تازه به دوران رسیده تا رهبر یک گروه ! کاپیتان دزدان دریایی خود را انتخاب کنید و به افسانه ای که همیشه می خواستید تبدیل شوید ،کلاس کشتی خود را بر اساس شیوه ی بازی کردنتان انتخاب کنید و آن را با یک سیستم نقش افرینیِ غنی تکامل دهید .از بندرگاه امنِ مخفیگاهِ خود تیم خود را استخدام کنید ، با هر دزدی موفقیت آمیز در حالی که ثروت و شهرت شما افزایش پیدا می کند بازیکنان دیگر شروع به چالش کشیدن شما می کنند به همین دلیل سفر به تنهایی یک خطر محسوب می شود .زنده ماندنِ طولانی مدت شما بستگی دارد به اینکه شما چگونه یک گروه قدرتمند با دیگر بازیکنان می سازید .

*در صورت انتشار اطلاعات تکمیلی این پست آپدیت خواهد شد*

*توجه کنید که این بازی کاملا آنلاین می باشد*

skulls.and.bones.www.download.ir.screen1

مشخصات بازی Skull And Bones :

نام بازی : Skull And Bones

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار : نامشخص

شرکت سازنده : Ubisoft

منتشر کننده : Ubisoft

سبک بازی : اکشن،مولتی پلیر ، دزدان دریایی

لینک مرتبط : STEAM

Skull And Bones - PC

It is the Golden Age of Piracy. Renegade captains command the most powerful weapons on Earth: warships.
To go from underdog to pirate king, you must master sailing and naval combat while building powerful alliances no one can take down.
SAIL INTO AN OPEN WORLD OF MULTIPLAYER CONFLICT
• Test your pirate skills by competing against both powerful factions and rival players for the riches of the Indian Ocean.
• It’s your choice: hunt solo as a lone wolf, or team up with a pirate gang and dominate across different game modes.
EXPERIENCE NAVAL COMBAT REDEFINED
• Become the ultimate pirate with Skull & Bones' RPG-like progression system. Choose the ship best suited to your playstyle & upgrade it, using the loot you have plundered. Make the best choices for your equipment, weapons & crew.
• Harness the innovative wind system in order to  approach combat your way with a wide number of tactical options at your disposal.
FORTUNE FAVORS THE BOLD
• As you venture forth, you’ll discover the Indian Ocean is never tranquil and that the PvPvE shared world of Skull & Bones is systemic and ever-evolving.
• Fortunes will give insight into changes in Weather, Conflict, and even upcoming Cataclysms.

لینک دانلود