تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Slay the Spire نسخه PLAZA

یک گیم پلی کارتی با عناصر بازی های Rogue Like ترکیب شده است تا بهترین بازی تک نفره ممکن برای شما پدید بیاید ، می توانید یک دسته کارت منحصربفرد بسازید ، با موجوداتی عجیب غریب رویارو شوید ، عتیقه هایی با قدرت هایی بی کران به دست بیاورید و از گیم پلی زیبای Slay the Spire لذت ببرید .به جرات می توان گفت که سازنده ی Slay the Spire تمام توان خودش را به کار گرفته است تا یک گیم پلی مجذوب کننده و نفس گیر را برای شما به وجود بیاورد ، این بازی بهترین مثال از عناوینی است که یاد گرفتنشان ساده است اما کسب مهارت در آن ها دشوار است .دو کاراکتر اصلی برای شما طراحی شده اند که هر یک دسته کارت های منحصر به خودشان را دارند ، بیش از 200 کارت در این بازی تعبیه شده اند تا بتوانید در 50 برخورد منحصربفردی که با دشمنان دارید استراتژی مورد انتظار خودتان را پیاده کنید . مراحل این بازی به صورت تصادفی  ایجاد می شوند تا در کنار 100 ها آیتم متفاوت  شما  هیچ گاه احساس خستگی نکنید .

سایر توضیحات :Slay the Spire عنوانی است که عناصر بازی های Rogue Like را با یک گیم پلی کارتی ترکیب کرده است ، کارت های خود را هوشمندانه انتخاب کنید ، صد ها کارت را می توانید پیدا کنید تا دسته کارت های سفارشی خودتان را بسازید ، آن کارت هایی که با یکدیگر بهترعمل می کنند را انتخاب کنید تا بهتر با دشمنان روبرو شوید ، هر بار که ماجراجویی خود را برای رسیدن به بالای برج آغاز می کنید ، ترتیب و طرح بندی محیط تغیر می کند ، می توانید یک راه پر خطر یا راهی امن را انتخاب کنید .کارت های مختلف ، عتیقه های متنوع پیدا کنید و از گیم پلی مهیجی که به صورت Boss Fight های متنوع به شما ارائه می شود لذت ببرید .عتیقه هایی که پیدا می کنید ، دسته کارت های شما را در فعل و انفعالات بازی تقویت می کنند اما همیشه مراقب باشید چون به دست آوردن یک عتیقه ممکن است هزینه ای فراتر از طلا داشته باشد .

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید* *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی نقش آفرینی کارتی کامپیوتر Slay the Spire جدید

مشخصات بازی   Slay the Spire:

نام بازی : Slay the Spireپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Mega Crit Gamesمنتشر کننده : Mega Crit Gamesسبک بازی :استراتژیک ، نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Slay the Spire

We fused card games and roguelikes together to make the best single player deckbuilder we could. Craft a unique deck, encounter bizarre creatures, discover relics of immense power, and Slay the Spire!


Features
Dynamic Deck Building: Choose your cards wisely! Discover hundreds of cards to add to your deck with each attempt at climbing the Spire. Select cards that work together to efficiently dispatch foes and reach the top.
An Ever-changing Spire: Whenever you embark on a journey up the Spire, the layout differs each time. Choose a risky or safe path, face different enemies, choose different cards, discover different relics, and even fight different bosses!
Powerful Relics to Discover: Powerful items known as relics can be found throughout the Spire. The effects of these relics can greatly enhance your deck through powerful interactions. But beware, obtaining a relic may cost you more than just gold...


Slay the Spire left Early Access and comes with:
Three core characters that each have their own unique set of cards.
250+ fully implemented cards.
150+ different items to be found.
50+ unique combat encounters.
50+ mysterious events that can help or harm you.
Daily Climbs allow you to compare yourself with every other player in the world.
Custom mode that allows mixing and matching various crazy run modifiers.

لینک دانلود