تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Space Conflict Legends of Azulgar

Legends of Azulgar یک بازی اکشن است با عناصر استراتژیک که شما را در قالب فرمانده یک کشتی فضایی، ایستگاه فضایی و یک ناوگان در جهانی عظیم قرار می دهد . این بازی شما را در یک محیط کاملا تعاملی و یک جهان غنی از افسانه ها غوطه ور می کند . در یکی از ایستگاه های مستقر بر روی زمین ، سیگنال باستانی از منظومه خورشیدی Auriga دریافت شده است . دانشمندان برجسته جهان در مورد آن تحقیقات گسترده ای را انجام دادند و متوجه شدند که این سیگنال از یک ناهنجاری آسمانی ناشی نشده و منبعی در ماورای فضا دارد .

سایر توضیحات : Space Conflict Legends of Azulgar یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی ، استراتژیک ، شبیه ساز و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Lusorion Creatives طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این سیگنال تا حدی رمزگشایی شده و حالا زمان آن رسیده تا شما وارد عمل شده و با بررسی این سیستم خورشیدی جدید و عجیب و غریب و کشف اسرار آزولار و این سیگنال مرموز ، به تمامی پرسش های مطرح شده ، پاسخ دهید . افسانه های آزولار از جنگ دریایی الهام گرفته شده و به شدت بر توانایی بازیکنان در نوع استفاده از هر سلاح متمرکز است و به طور مستقیم تمامی تصمیمات و مراحل بازی توسط بازیکن کنترل می شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Space Conflict Legends of Azulgar center

مشخصات بازی Space Conflict Legends of Azulgar :

نام بازی : Space Conflict Legends of Azulgarپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Lusorion Creativesمنتشر کننده : Lusorion Creativesسبک بازی : اکشن ، ماجرایی ، استراتژیک ، شبیه ساز و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Space Conflict Legends of Azulgar

لینک دانلود