تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Space God نسخه DARKSiDERS

Space God یکی از بازی های تیراندازی با سرعت بالا می باشد که دوربین آن از بالا به پایین بازی را به نمایش می گذارد . بازی علاوه بر بخش تکنفره ، حالت های online co-op و online multiplayer را پشتیبانی می کند . هرگز متوقف نشوید ، به حرکت ادامه دهید ، شاید زنده بمانید . در این بازی یک لحظه غفلت می تواند آخرین اشتباه شما باشد ، برای جلوگیری از حملات دشمن باید سرعت بازی را افزایش داه و با حرکات متعدد دشمن را به اشتباه انداخته و در زمان مناسب آنها را نابود سازید .

سایر توضیحات : Space God یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Jellypig Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی های PsychoFlux Entertainment و Jellypig Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در صورتی که بتوانید مراحل را با موفقیت پشت سر گذارید ، امتیازاتی نصیبالن می شود که با استفاده از آن می توانید به کشتی ها و سلاح های جدید دسترسی داشته و یا کشتی ها و سلاح های خود را بهبود و ارتقا دهید . بیش از 20 سلاح منحصر به فرد ، یش از 20 مرحله قابل پخش و 60 نقشه ، 3 سطح دشواری Normal، Hard، Insane و اهداف مختلف مراحل از جمله نابودی ، فرار ، دفاع و بقا تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Space God Center

مشخصات بازی Space God :

نام بازی : Space Godپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Jellypig Gamesمنتشر کننده : PsychoFlux Entertainment و Jellypig Gamesسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Space God

لینک دانلود