دانلود بازی کامپیوتر Space Rift نسخه CODEX

آیا تاکنون علاقه ای به سفرهای فضایی و گشت و گذار در فضا داشته اید ؟ در بازی های شبیه ساز شما می توانید به این آرزوی خود رسیده و شروع به گشت و گذار در اسمان کنید . در این سبک بازی ها همان طور که از نام آنها پیداست شما می توانید در نقش هر شخصی که علاقه دارید مشغول فعالیت شوید . بازی های سبک نقش آفرینی در سال های اخیر تبدیل به محبوب ترین بازی ها در صنعت بازی های رایانه ای شده اند ، انتشار بازی های بسیاری نظیر Euro Truck simulator که با موفقیت های بسیاری نیز روبرو شد به این سبک کمک شایانی کرده است . بازی رایانه ای Space Rift که در سال 2016 ساخته شده است یکی از همین بازی ها می باشد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Space Rift توسط استودیوی بازی سازی Vibrant Core ساخته شده است . این بازی شما را در نقش یکی از کاوشگران فضا قرار می دهد . در این بازی شما آزادی عمل بسیاری دارید و می توانید به تمام بخش های فضا سفر کرده و ایستگاه های فضایی و بخش های دیده نشده از فضا را مشاهده کنید . یکی از نکات جالب این بازی سفینه فضایی می باشد که شما در اختیار دارید و به کمک آن می توانید به نقاط مختلف فضا سفر کرده و با خطرهای ناشناخته روبرو شوید . همچنین می توانید با کمک سفینه خود شروع به عملیات های معدنی کنید و سنگ های معدنی مفید از دل فضا بدست آورده و سفینه خود را ارتقاء دهید . بازی رایانه ای Space Rift در تاریخ 2 آگست 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 73% از وب سای استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Space Rift

مشخصات بازی Space Rift :

نام بازی : Space Rift پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Vibrant Core منتشر کننده : Vibrant Core سبک بازی : شبیه ساز – ماجراجویی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Space Rift

لینک دانلود