تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر SPORE Galactic Adventures

بازی SPORE Galactic Adventures در سبک اکشن , شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی EA – Maxis ساخته شده  و استودیوی Electronic Arts این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی را آغاز کرده و کارکتر خود را از صفر به قهرمان کهکشان برسانید . شما قادر خواهید بود تا موجودات Spore خود را به کاپیتان های فضایی افسانه ای خود تبدیل کنید .

خلاصه بازی : شما در بازی SPORE Galactic Adventures قادر خواهید بود تا موجودات خود را از Zero به Galactic Hero برسانید . از سفینه ی فضایی خود خارج شده و موجودات کوچک خود را به کاپیتان های فضایی تبدیل کنید . برای اولین بار با متحدان خود در یک بازی اکشن – فضایی تیم تشکیل داده و به ماجراجویی بپردازید . تکمیل کردن ماموریت ها , جمع آوری پاداش و حتی ساختن و به اشتراک گذاشتن ماموریت ها از ویژگی های این بازی جذاب می باشد . مامریت های متعددی در دل بازی SPORE Galactic Adventures وجود دارد که با پیشروی در کهکشان و کاوش در آن به آنها دسترسی پیدا می کنید . با Level Up کردن موجودات خود قادر خواهید بود تا لوازم جانبی زیادی را باز کرده و به آنها دسترسی داشته باشید .

مشخصات بازی :نام بازی : SPORE Galactic Adventuresپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : EA – Maxisمنتشر کننده : Electronic Artsسبک بازی : اکشن , شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود