تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Sprinter نسخه PROPHET

روزی نام دختر کوچکی می باشد که از بچگی در آرزوی دونده شدن بوده است اوبرای رسیدن به اهداف خود از کودکی شروع به تمرینات سخت برای این ورزش کرده است . پدر و خواهر او امیلی کمک های بسیاری در این راه به او می کنند . در بازی رایانه ای Sprinter شما در نقش امیلی می باشید و باید او را در این راه سخت همراهی کنید و او را تبدیل به بزرگترین قهرمان ورزشی جهان تبدیل کنید . اما او  برای رسیدن به این مقام راه بسیار سختی در پیش دارد او باید رکورد های بسیاری از قهرمانان را جابجا کند و رکورد های جدید ثبت کند . حال شا باید به کمک روزی رفته و او را در این راه سخت همراهی کنید و به بزرگترین قهرمان جهان تبدیل کنید . بازی رایانه ای Sprinter یک بازی متفاوت در سبک اکشن می باشد ، که با داستانی زیبا و اتمسفری درگیر کننده می توانید تا ساعت ها شما را سرگرم کند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Sprinter یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Light Step Games ساخته شده است . این بازی اولین بازی رایانه ای استودیوی مستقل Light Step Games می باشد که در سبک اکشن نیز ساخته شده است . گیم پلی این بازی بسیار سرعتی و احتیاج به دقت بسیار بالایی دارد . بازی رایانه ای Sprinter در تاریخ 24 فبریه سال 2016 منتشر شده است و موفق به کسب نمره 80% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Sprinter نسخه PROPHET

مشخصات بازی Sprinter :

نام بازی : Sprinterپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Light Step Gamesمنتشر کننده : Light Step Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Sprinter

لینک دانلود