تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Stardust Galaxy Warriors

بازی Stardust Galaxy Warriors در سبک ماجراجویی , اکشن می باشد که توسط استودیوی مستقل Vasara Entertainment ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . SGW یک بازی اکشن درگیرکننده است که به صورت co-op قابل انجام می باشد ترکیبی از گیم پلی اکشن که دارای المان های نقش آفرینی نیز می باشد . شیطان را شکست داده و آینده را نجات دهید .

خلاصه داستان : سال 2087 می باشد شما جز نیروهای پلیس کهکشان هستید که صلح را برقرار کرده و به کل کهکشان فرمان می دهید . به Galaxy Gear رفته و به یکی از جنگجویان فضایی تبدیل شده و آینده را نجات دهید . زمان بسیار اندک است یا حال و یا هیچ وقت . شما می توانید گیم پلی بازی Stardust Galaxy Warriors را به صورت پیش فرض جلو برده و یا اینکه تنظیمات گیم پلی با سلیقه ی خود انجام دهید . میزان سلامتی و Shield خود را تنظیم کرده , میزان آسیب رساندن بررسی کرده و یا Friendly Fire را به عنوان مثال فعال کنید . اینکه چگونه می خواهید بازی را پیش ببرید هیجان زیادی در جهنم کهکشان را تجربه خواهید کرد . هر چهار کارکتر بازی دارای توانایی های خاص خود می باشند . Blue Falcon قابلیت استفاده از راکت لانچر و اسنایپ , Red Tiger دارای پنجه های کشنده , Silver Wolf قابلیت منفجر کردن دشمنان و Black Bear دارای یک سپر محافظتی است که می تواند با آن دشمنان را از پای دراورد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Stardust Galaxy Warriorsنام بازی (فارسی) : جنگجویان کهکشان استارداستپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Vasara Entertainmentمنتشر کننده : Vasara Entertainmentسبک بازی : اکشن , ماجراجویی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

لینک دانلود