تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Starpoint Gemini 2 Gold Pack نسخه PROPHET

Starpoint Gemini 2 Gold Pack یکی از بازی های سبک اکشن , نقش آفرینی و شبیه ساز است که توسط Little Green Men Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Iceberg Interactive برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . داستان بازی 2 سال پس از  جنگ دوم جمینی روایت می شود ، زمانی که مبارزان جمینی رهبر خود را از دست داده اند و هر روز از هر روز از تعدادشان کاسته می شود . همین موضوع باعث شده است تا دیگر قدرت و نفوذ سابق را بر سیاست های سیاره نداشته باشند . حالا زمان آن رسیده است تا سفینه خود را انتخاب نمایید و ماجراجویی جذاب و پرهیجانی را آغاز کنید .

سایر توضبحات : در این بازی , شما به عنوان یک کاپیتان به ایفای نقش می پردازید که در یک سفر نفسگیر , با اسراری تاریک و غیر قابل تصور روبرو خواهد شد و در پایان بازی باید به تمامی سوال هایی که در ذهنش در طول بازی به وجود آمده اند ، پاسخ داهد . گرافیک قابل قبول و 3 بعدی , کاوش در کهکشان و حمله به سایر سیاره ها , امکان غارت کردن منابع سیاره ها , امکان استخدام کاپیتان و خدمه جدید برای ساخت سلاح و تجهیزات جنگی , وجود بیش از 70 سفینه مختلف و وجود ماموریت های فرعی در کنار ماموریت های اصلی تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است .

نسخه Gold Pack موارد زیر را شامل می شود :

* Starpoint Gemini 2 (v1.9300)

* Secrets of Aethera DLC

* Origins DLC

* Titans DLC

* ArtBook and some other extras (on the DVD)

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Starpoint Gemini 2 Gold Pack نسخه PROPHET

 

مشخصات بازی Starpoint Gemini 2 Gold Pack :

نام بازی : Starpoint Gemini 2 Gold Packپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Little Green Men Gamesمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : اکشن , نقش آفرینی و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Starpoint Gemini 2 Gold Pack

لینک دانلود