تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Starpoint Gemini 2 Titans

بازی Starpoint Gemini 2 Titans در سبک اکشن , نقش آفرینی , شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی Little Green Men Games ساخته شده و استودیوی Iceberg Interactive این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . این بسته ی الحاقی در ادامه عنوان Starpoint Gemini 2 می باشد و برای اجرا آن نیار به نسخه اصلی می باشد .

خلاصه بازی : یک مسابقه تسلیحاتی در Gemini در حال انجام شدن است . سه تا از بزرگترین قدرت ها در حال گسترش سلاح های کشتار جمعی می باشند که رگ های Titan نام دارد . دموکراسی Korkyra باعث شده بود تا با استفاده از آخرین تکنولوژی سپر Titan ها را راه اندازی کنند و بر قوی ترین سپرهایی که دنیای Gemini به خود دیده است تاثیرگذار بوده است . گروهی از افراد به نام Baeldor در کنار یکدیگر جمع شدند تا بتوانند دنیا را از یک فاجعه در حال وقوع نجات دهند . Starpoint Gemini 2 Titans یک داستان اضافه در بازی گنجانده که بازیکنان در هر نقطه می توانند متوقف شده و به راحتی به ادامه ی بازی بپردازنند . Titans بسیار شبیه به عنوان Starpoint Gemini: Warlords می باشد و می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود سازد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Starpoint Gemini 2 Titansپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Little Green Men Gamesمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : اکشن , نقش آفرینی , شبیه ساز

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

لینک دانلود