تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/11.24 آپدیت v1.800.1 نسخه CODEX اضافه شد.

نیروهای جدید نظامی به سیستم Gemini حمله کرده اند . آنها وارد شده اند و حالا جان هیچکس در امان نیست . هر چه سریعتر قرار ملاقاتی با A’shriari بی رحم ترتیب دهید . A’shriari معتقد است که تنها راه رسیدن به پیروزی ، استراتژی نظامی وحشیانه “سوزاندن” است . اربابان آنها قادر به سوزاندن کل سیارات هستند و به زودی تمامی نیازهای حیاتی بشر را تبخیر می کنند . Cycle of Warfare که جدیدترین بسته الحاقی نسخه اصلی Starpoint Gemini Warlords بشمار می آید ، پنج جناح قابل پخش جدید را به نمایش می گذارد که بیش از 100 ساعت گیم پلی جدید و سناریوهای مختلف را شامل می شود . در DLC جدید می توانید سیستم Gemini را به عنوان یکی از سه جناح مجزا ایجاد کنید و با رقبای خود به نبرد بپردازید . این سناریوهای نبرد را می توان به راحتی در بازی تغییر داد تا بازیکنان بتوانند کاراکترهای خودشان را همانطور که مایلند ، سفارشی کنند .

سایر توضیحات : Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare یکی از بازی های سبک اکشن ، استراتژیک ، شبیه ساز و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Little Green Men Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Iceberg Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . علاوه بر سناریوهای مطرح شده ، 2 داستان جدید در بازی وجود دارد که چالشی تر از سناریوهای قبلی بوده و پلیر را به خوبی محک میزند . بازی این امکان را به شما می دهد تا به جای A’shriari ، نژاد بیگانه بی قید و شرطی که قصد انقراض بشریت را دارد ، به ایفای نقش بپردازید یا زندگی خصوصی یک فرد بلند پرواز را انتخاب کرده و قبیله خود را به ثروت و شکوه برسانید . هر دو چالش ، قوانین بازی را به شیوه خود تغییر می دهند و شما را از مدیریت امپراطوری ، به گیم پلی ریسکی دور میسازند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare center

مشخصات بازی Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare :

نام بازی : Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfareپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Little Green Men Gamesمنتشر کننده : Iceberg Interactiveسبک بازی : اکشن ، استراتژیک ، شبیه ساز و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Starpoint Gemini Warlords Cycle of Warfare

لینک دانلود