تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Statues

بازی Statues در سبک اکشن , ماجرایی می باشد که توسط استودیوی مستقل Room710Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . سعی کنید تا چشمان خود را نبندید نمی توانید بر ترس خود غلبه کنید . همه چیز همانند یک واقعیت است . حتی بیشتر از آنچه شما تصور کنید . Statues تلفیقی از سبک ترسناک بقا با اکشن و ماجراجویی می باشد و بر پایه ی دشمنان وحشت زده ای ساخته شده که تنها زمانی که شما آنها را نگاه نمی کنید حرکت می کنند .

خلاصه بازی : آیا تا به حال پیش خود فکر کرده اید که مجسمه ها ممکن است زنده باشند ؟ اینکه روحی در پشت چشمان سیاه آنها وجود داشته باشد؟ یک قدرت مرموز که مانع از حرکت انها می شود ولی زمانی که قدرت انها آزاد شود با تمام سرعت به سمت جلو پیش می روند و هیچ چیز جلودار آنها نیست . آیا تصور می کنید که Statues زندگی مخفی داشته باشند ؟ دشمنان بازی به گونه ای طراحی شده اند که حس نبود امنیت را در هر لحظه درک خواهید کرد . در مجموع 7 محیط متنوع در بازی Statues وجود دارد داشتن گیم پلی اورجینال در کنار داستانی هیجان انگیز و جذاب و تنوع دشمنی که در بازی وجود دارد Statues را به یک بازی کاملا جذاب تبدیل کرده است . کاکرتر اصلی باید با ترس خود روبه رو شود و تنها میل به زنده ماندن و درک اتفاقی که برای او افتاده است می تواند او را از مکان های تاریک نجات دهد .

مشخصات بازی :نام بازی : Statuesنام بازی (فارسی) : تندیسپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Room710Gamesمنتشر کننده : Room710Gamesسبک بازی : اکشن , ماجراجویی , ترسناکنوع فایل : ISO
لینک دانلود