تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر STAY

اگر با سرنوشتی گنگ و مبهم روبرو باشید ، چه کاری انجام خواهید داد ؟ ثانیه ها یکی پس از دیگری از مقابل چشمانتان عبور می کنند و شما قادر به انجام کاری نخواهید بود . STAY سعی دارد تا سوالات فراوانی را در این زمینه مطرح کند و در پایان به آنها پاسخی قانع کننده دهد . شما در قالب شخصیتی به نام Quinn به ایفای نقش می پردازید ، کسی که در مکانی نامعلوم از خواب بیدار می شود و خود را در اتاقی قفل شده پیدا می کند . تنها یک کامپیوتر که به چت روم متصل است روبرویش قرار دارد . انتخاب های درست و به موقع می تواند مسیری برای فرار شما از این مکان مرموز را شکل دهد . برعکس انتخاب های غلط می تواند شما را برای همیشه در حلقه ای بی انتها از گمراهی غرق کند .

سایر توضیحات : STAY یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Appnormals Team طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی PQube Limited برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .STAY در زمان واقعی روایت می شود به این معنی که هر دقیقه ای که صرف بازی می کنید ، یک دقیقه Quinn تنهایی را پشت سر می گذارد . Quinn بر روی لبه تیغ راه می شود ، هر پاسخ مهم است . سعی کنید با نمایش عملکرد خوب از خودتان ، اعتماد او را جلب کنید و سپس یافته ها و افکار خود را با او به اشتراک گذارید . 24 مرحله ، وجود هفت انتهای مختلف و دهها مرگ و میر ، امکان کاوش اتاق ها ، قادر به جاسوسی با استفاده از وب کم و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

STAY Center

مشخصات بازی STAY :

نام بازی : STAYپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Appnormals Teamمنتشر کننده : PQube Limitedسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

STAY

لینک دانلود