دانلود بازی کامپیوتر STEAM HAMMER

Steam Hammer یکی از بازی های نقش آفرینی هاردکور می باشد که در عصر قدرت گرفتن ماشین های بخار روایت می شود و وجود عناصر زنده ماندن نیز در آن به چشم می خورد . این بازی سعی دارد تا شما را با قدرت ماشین های بخار در جهانی مرموز آشنا کند . داستان بازی در اواخر قرن 19 اتفاق می افتد . سعی کنید خود را به عنوان کاشف ، هنرمند ، معمار ، صنعتگر و یا فاتح نبردهای بزرگ معرفی کنید . ایجاد سلاح و زره پوش ، ساخت خانه , کارخانه و برج ، پرواز کشتی های هوایی و جت و ایستادن در برابر دشمن تنها بخشی از وظایف شما را شامل می شود . بازی این فرصت را به شما می دهد تا در جهان قرن 19 به گشت و گذار پرداخته و ابزار ، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز خود را تهیه نمایید .

سایر توضیحات : STEAM HAMMER یکی از بازی های سبک اکشن , نقش آفرینی و شبیه ساز است که توسط کمپانی SF team طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Big Way برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . آنچه که این بازی را در میان گیمیرها محبوب کرده , امکان توسعه مهارت های واقع گرایانه است . برای رسیدن به بالاترین مهارت شما باید تلاش هایی را انجام دهید . برای رسیدن به اهدافتان هیچ راه ساده ای وجود ندارد اما کمک سایر دوستانتان می تواند این مسیر را هموار سازد . شما خودتان را در دنیای عاری از قوانین و محدودیت ، حذف نقش هایی از پیش تعریف شده و اهداف تحمیل شده تصور کنید . این جهان شماست . توسعه فن آوری و ماشین آلات ، تامین امنیت شهر و ساخت کشتی های جنگی نشان دهد که رئیس چه کسی است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر STEAM HAMMER

مشخصات بازی STEAM HAMMER :

نام بازی : STEAM HAMMERپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : SF teamمنتشر کننده : Big Wayسبک بازی : اکشن , نقش آفرینی و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

STEAM HAMMER

لینک دانلود