دانلود بازی کامپیوتر Stick Fight The Game نسخه DARKSiDERS

به روز رسانی :

1396/07/24 نسخه DARKSiDERS اضافه شد.

Stick Fight یک بازی مبارزه ای  چند نفره و مبتنی بر فیزیک است که در آن شما به عنوان شخصیت های معروفِ دوران طلایی اینترنت(Stickman)  به صورت چند نفره مبارزه می کنید . این بازی برای تجربه ی چند نفره محلی طراحی شده است و دارای بخش تک نفره نیست .شما می توانید یک الی سه نفر از دوستان را جمع کنید و از گیم پلی چهار نفره محلی این بازی زیبا لذت ببرید .گیم پلی مبتنی بر فیزیک بازی Stick Fight The Game کلیدی ترین موضوعی است که شما در این بازی به آن اشاره خواهید کرد ، این بازی با گیم پلی مهیج ، پویا و خنده آور خودش شما را غافلگیر خواهد کرد . بدون شک شما می توانید ساعت ها با دوستانتان از Stick Fight لذت ببرید .

سایر توضیحات :Stick Fight The Game یک بازی چند نفره و مبارزه ای کم حجم است که در تمام سادگی می تواند مدت ها شما را سرگرم کند ، این بازی به خوبی از فیزیک استفاده کرده است  تا یک گیم پلی بسیار پویا ، مهیج و بعضا خنده آور برای شما و دوستانتان بوجود بیاورد. گرافیک بازی ساده است ولی مراحل و مکانیزم های متعددی برای شما طراحی شده است . از مکانیزم های مبارزه ای گرفته تا تغیرات و وقایع کشنده ای که برای مراحل بازی طراحی شده اند ، همه و همه یک هدف دارند و آن هم ایجاد مبارزاتی هیجان انگیز برای شما و دوستانتان است .زمانی که به کنترل این بازی تسلط پیدا کنید هیچ تجربه ای برای شما به هیجان انگیزی Stick Fight نخواهد بود ، شما می توانید گیم پلی این بازی را از تریلری که در انتهای این پست قرار دارد مشاهده کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی چهار نفره اکشن مبارزه ای کامپیوتر Stick Fight The Game جدید

مشخصات بازی   Stick Fight The Game:

نام بازی : Stick Fight The Gameپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Landfall Westمنتشر کننده : Landfallسبک بازی :اکشن ، مبارزه ای ، چند نفرهنوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Stick Fight The Game

لینک دانلود