تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Still Life

بازی Still Life در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Microïds ساخته شده و استودیوی MC2 به همراه THe Advanture Company این بازی را برای پلتفرم PC در سال 2005 منتشر کرده است . یک موضوع عمده در این بازی هنر است و به صورت ویژه اشاره به روش زندگی دارد که بعدها نام بازی از آن گرفته شد همچنین دارای داستان سرایی می باشد که بین گذشته و حال دو شخصیت اصلی است .

خلاصه داستان : مامور ویژه ی FBI ویکتوریا مک فرسون در حال بررسی یک سری از قتل های بی رحمانه شیکاگو در سال 2004 می باشد . زمانی که به دیدار پدر خود در کریسمس می رود متوجه یک دفتر خاطرات از پدر بزرگ خود Gustav McPherson که یک کارگاه خصوصی بود , می شود . نکته ای که توجه او را جلب می کند وقوع اتفاقی مشابه با این قتل ها در سال 1920 در جمهوری پراگ بود . بازیکنان باید بین این دو شخصیت داستان را جلو ببرند تا متوجه شوند چه کسی باعث وقوع چنین قتل ها مشابه آن هم با اختلاف 70 سال بوده است . در هر دو پرونده مقتولین خاصی انتخاب شده اند و قاتل با پالتوی مشکی , کلاه بزرگ و ماسکی نقره ای توصیف می شود . Gus در نهایت به هویت مخفی قاتل پی می برد ولی در نهایت او از دست عدالت فرار کرده و به آمریکا می رود در اواخر بازی ویکتوریا به دو پرونده مشابه در سال های 1931 و 1956 در شیکاگو و لس آنجلس پی می برد . هویت قاتل 2004 هیچ گاه معلوم نمی شود ویکتوریا دفاع زیادی با روبه رو شدن با او سعی در دیدن چهره اش دارد ولی هیچ گاه به نتیجه نمی رسد . گیم پلی Point & Click بازی Still Life به گونه ای است که ما را یاد سری بازی های محبوب Syberia می اندازد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Still Lifeنام بازی (فارسی) : روش زندگیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2005شرکت سازنده : Microïdsمنتشر کننده : THe Advanture Company , MC2سبک بازی : ماجراجوییحجم فایل : 1.4 گیگابایتنوع فایل : exeلینک مرتبط :Wikipedia

لینک دانلود