تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Strategy & Tactics Wargame Collection نسخه TiNYiSO

Strategy & Tactics: Wargame Collection مجموعه ای از سه بازی تاریخی با محوریت روش های استراتژیک است که در هرکدام از نسخه ها شما به عنوان یکی از فرماندهان ارتش جنگ های قرون وسطی و یا کنترل کننده کشورها و ملت ها در طول جنگ جهانی دوم به ایفای نقش می پردازید . اولین بازی از این مجموعه , Strategy & Tactics: WW II نام دارد . به یکی از مهم ترین نبردهای جنگ جهانی دوم قدم گذارید و فرماندهی یکی از ارتش های آلمان ، شوروی و یا متفقین را به دست گیرید و در چالش مبارزات مبتنی بر داستان برای کسب پیروزی تلاش کنید . این بازی تنها برای کسانی است که عاشق نقشه های وسیع هستند و می توانند ساعت ها در گیم پلی درگیرانه و پر زدوخورد غرق شوند .

سایر توضیحات : Strategy & Tactics Wargame Collection یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی HeroCraft طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . وجود سه کمپین مبارزه ای Axis , اتحاد جماهیر شوروی، و متفقین , 7 نقشه مبتنی بر سناریو تاریخی و وجود نقشه های متعدد در بخش مولتی پلیر تنها بخشی از ویژگی های بازی WW II را شامل می شود . دومین بازی Medieval Wars: Strategy & Tactics نام دارد که در آن شما ارتشی عظیم شامل انگلستان ، فرانسه و نیروهای شرکت کننده در جنگهای صلیبی را برای نبرد در سه کمپین مختلف و تلاش برای شکست دشمنان در جنگ های بزرگ اروپا و مبارزه در قرن IX-XV , اعزام می کنید . با نقشه های مبتنی بر سناریو شما می توانید نهایت هیجان را تجربه کرده و مبارزات مختلفی مانند جنگ برای روس ها و جرقه قیام Hussite را نظاره کنید . وجود سه کمپین تاریخی , 4 سناریو تاریخی جداگانه , پشتیبانی از حالت چند نفره , 21 نوع مختلف از سربازان و امکان توسعه اقتصادی و نظامی ویژگی های این بازی را شامل می شود . سومین و آخرین بازی WW2: Sandbox. Strategy&Tactics نام دارد که در آن باید با انتخاب یکی از 28 کشور موجود در بازی طعم پیروزی در جنگ جهانی دوم را بچشید . بازی این اجازه را به شما می دهد تا اتحاد سیاسی را که در آن سال ها میان کشورهای مختلف بود را نگهداشته و کشورهای مختلف را سرکوب نمایید و یا حتی با بی توجهی نسبت به این موضوع و نقض کردن تفاهمنامه اتحاد , استقلال کشور خود را اعلام نمایید . تمامی حوادث موجود در این بازی به صورت تصادفی تولید می شوند مانند جنبشهای چریکی . نقشه اروپا با بیش از 500 منطقه , وجود 39 کشور در دسترس برای بازی , وجود نیروهای پیاده نظام ، نیروهای هوایی ، توپخانه ، زرهی و نیروی دریایی , استفاده از منابع تحت کنترل سایر کشورها و توسعه علم و بکارگیری آن در پیشرفت ارتش خود تنها بخشی از ویژگی های بازی را تشکیل می دهد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Strategy & Tactics Wargame Collection نسخه TiNYiSO

مشخصات بازی Strategy & Tactics Wargame Collection :

نام بازی : Strategy & Tactics Wargame Collection پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : HeroCraft منتشر کننده : HeroCraft سبک بازی : استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Strategy & Tactics Wargame Collection

لینک دانلود