دانلود بازی کامپیوتر Stronghold HD Enhanced Edition v1.4 تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1396/07/07 نسخه جدید اضافه شد.

Stronghold HD این اجازه را به شما می دهد تا قلعه های جدید طراحی کرده , آنها را از ابتدا بسازید و در نهایت قلعه های تاریخی را با خاک یکسان کنید . شما می توانید در جنگهای قرون وسطا علیه هوش مصنوعی در یکی از دو بخش مبارزه تک نفره و یا آنلاین با حداکثر 8 بازیکن شرکت نمایید . 21 مأموریت انتظار فرمانروایان بزرگ را می کشد , شما محکوم به تغییر در روند زندگی مردم انگلستان قرون وسطا هستید . تمامی سرزمنی ها باید از وجود دشمنان و موجودات دیو صفت , پاک شود . دامنه ماموریت ها به محاصره و گرفتن قلعه های دشمن , افزایش طلا و جلوگیری از حملات دشمن محدوده نمی شود . وجود یک کمپین اقتصادی کار را کمی دشوار میسازد زیرا وظیفه بازیکنان برای جمع آوری منابع و ساخت سلاح باید در زمانی محدود صورت گیرد . کنترل ارتش خود را به لطف گرافیکی با وضوح بالا به دست گیرید .

سایر توضیحات : Stronghold HD یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی FireFly Studios طراحی و ساخته شده و در سال 2013 توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نسخه جدید HD این اجازه را به شما می دهد تا در زمان واقعی , بر کل نقشه در یک صفحه گسترده , تسلط کافی را داشته باشید . این بستگی به شجاعت شما در میدان نبرد دارد , یا تمام قوا به سمت دشمن یورش می برید و آنها را به عقب میرانید و یا بدون انجام هیچ مقاومتی خود را تسلیم دشمنان می کنید . طراحی و ساخت قلعه , نبرد را از طریق 21 ماموریت مبتنی بر داستان , گرافیک قابل قبول , بازگشت به انگلستان قرون وسطی و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Stronghold HD Enhanced Edition نسخه TiNYiSO

مشخصات بازی Stronghold HD :

نام بازی : Stronghold HD پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2013 شرکت سازنده : FireFly Studios منتشر کننده : FireFly Studios سبک بازی : استراتژیک و شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Stronghold HD Enhanced Edition

لینک دانلود