تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Subject A-119 نسخه PLAZA

Subject A-119 یکی از بازی های سبک معمایی/ماجرایی بشمار می آید . Subject A-119 در واقع نام شخصیت اصلی بازی است , شما اولین آزمایش موفقیت آمیز در یک سری از کلونی هستید . شما از خوابی ناخواسته بیدار شده و خود را در مکانی نامعلوم می یابید , هرگز بخاطر نمی آورید برای چه کاری در این مکان مرموز حضور دارید . هدف اصلی شما , پیدا کردن خود واقعیتان است و شما این کار را باید با گشت و گذار در نقشه بازی و حل پازل های متعدد به ثمر رسانید . فراموش نکنید شما دارای قدرت عجیبی نیز می باشید , قدرتی که این امکان را به شما می دهد تا در دیوارها حفره ای ایجاد نمایید و یا اشیای پیرامونتان را نابود سازید .

سایر توضیحات : Subject A 119 یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Tom Heek طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Telekinesis نام قدرت دیگری است که به وسیله آن می توانید اجسام مختلف را برداشته و به هرطرف پرتاب نمایید . در حقیقت , کل بازی بر روی پازل های چالش برانگیز بنا شده است که با حل آنها می توانید مراحل را پشت سر گذاشته و یک قدم به هدف اصلی خود نزدیک شوید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Subject A-119 نسخه PLAZA

مشخصات بازی Subject A 119 :

نام بازی : Subject A 119پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Tom Heekمنتشر کننده : Tom Heekسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Subject A 119

لینک دانلود