تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Sundered Finisher نسخه PLAZA

Sundered یک مبارزه وحشتناک برای بقا است، روایت یک حماسه جذاب از سازندگان Jotun . در این بازی شما دو راه پیش رو دارید ، در برابر دشمنان مقاومت می کنید یا قدرت های eldritch باستانی را درگیر کنید . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Eshe به ایفای نقش می پردازید ، یک سرگردان در دنیای ویران شده ، به دام افتاده در غار در حال تغییر و انبوهی از دشمنان وحشتناک . قدرت بقایای خرابکارانه را برای شکست دادن کارفرمایان غول پیکر، به قدرت انسانیت خود بسپارید . مقاومت کنید یا مرگ را در آغوش بگیرید .

سایر توضیحات : Sundered Finisher یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Thunder Lotus Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . هنر و انیمیشن های زیبای با دست طراحی شده ، توانایی های منحصر به فرد ، امکان ارتقا مهارت ها ، برخورد پویا علیه انبوهی از دشمنان ، ترکیبی از سخت سطوح و انتهای چندگانه و بیش از 15 ساعت گیم پلی بخشی از ویژگی های بازی را تشکیل می دهند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*Sundered Finisher مستقل بوده و به v.911 آپدیت شده است*

معرفی بازی کامپیوتری Sundered

مشخصات بازی Sundered Finisher :

نام بازی : Sundered Finisherپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Thunder Lotus Gamesمنتشر کننده : Thunder Lotus Gamesسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Sundered Finisher

لینک دانلود